Home Kategorie News Miliony złotych i samochody dla zaszczepionych. Rząd ogłosił zasady loterii szczepionkowej.

Miliony złotych i samochody dla zaszczepionych. Rząd ogłosił zasady loterii szczepionkowej.

Miliony złotych i samochody dla zaszczepionych. Rząd ogłosił zasady loterii szczepionkowej.

24 czerwca odbyła się konferencja prasowa Michała Dworczyka i prezesa Totalizatora Sportowego dotycząca zasad loterii szczepionkowej. Każdy z uczestników będzie mieć cztery szanse na wygraną. Będą też różne kategorie nagród.

Loteria szczepionkowa trwać będzie od 1 lipca do 30 września. Olgierd Cieślik, prezes Totalizatora Sportowego, poinformował o szczegółach loterii.

– „Ma ona charakter profrekwencyjny. Nagrody pieniężne czy rzeczowe mają zachęcić szczególnie niezdecydowanych do szczepienia i walki z pandemią, aby jak najwięcej osób było zaszczepionych” – podkreślił szef Totalizatora.

Loteria Narodowego Programu Szczepień obejmie cały kraj. Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat i przejść kompletną procedurę szczepienia. Każdy uczestnik będzie mieć cztery szanse na wygraną. Będzie też kilka kategorii nagród.

  • codzienne,
  • tygodniowe,
  • miesięczne,
  • nagroda główna.

Prezes Totalizatora wyjaśnił, że losowanie finałowej nagrody odbędzie się 6 października. Do wygrania będą dwie nagrody po 1 mln zł oraz samochody.

– „Rejestrujmy się na szczepienia. Jeżeli nie osiągniemy wystarczającego poziomu zaszczepienia, będziemy musieli liczyć się z czwartą falą Covid-19, a w konsekwencji nie można wykluczyć żadnych sytuacji, z lockdownem włącznie” – zaapelował szef KPRM Michał Dworczyk.

O włos od tragedii. Kierowca szkolnego autobusu miał zawał serca. To, co zrobiło dwóch chłopców jest niewiarygodne.

Zabiegi wyszczuplające
Zabiegi wyszczuplające
39,99 zł
200,00 zł
88 dni
do końca oferty!
5 zabiegów wyszczuplających na wybranych urządzeniach za 49,99 zł w Studiu Sylwetka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz