Home Kategorie Poruszające Koszmar w Nowej Soli. 3-latka wisiała ze smyczą wokół szyi.

Koszmar w Nowej Soli. 3-latka wisiała ze smyczą wokół szyi.

Koszmar w Nowej Soli. 3-latka wisiała ze smyczą wokół szyi.

Do przerażających scen doszło z wtorku na środę w woj. lubuskim. 3-latka zawisła na przęśle łóżka na owiniętej wokół szyi smyczy. Obok spała jej pijana matka. Nietrzeźwy ojciec był akurat w łazience.

Dramat rozegrał się w jednym z mieszkań w kamienicy przy ul. Wyspiańskiego w Nowej Soli. W kawalerce wcześniej trwała libacja alkoholowa.

Okoliczni mieszkańcy twierdzą, że spotkania w celu spożywania alkoholu odbywały się tam bardzo często. 3-latka spała na piętrowym łóżku wraz z pijaną matką. Na podłodze leżał znajomy rodziców dziecka.

Ojciec dziecka w środku nocy obudził się i poszedł do łazienki. Gdy wrócił, zobaczył córkę wiszącą na smyczy, która zahaczona była o kant łóżka. Dziewczynka prawdopodobnie we śnie spadło i zawisło na smyczy.

Nie wiadomo w jaki sposób sznur owinął się wokół szyi dziecka. Ojciec zareagował dosłownie w ostatniej chwili. Gdy uwolnił 3-latkę, była już zupełnie sina.

Pijana matka nie chciała wzywać pogotowia ratunkowego. Nalegał na to ojciec 3-latki. Zadzwonił do jej dziadków, a ci wezwali pomoc.

Ratownicy, którzy zjawili się na miejscu, od razu zauważyli na szyi dziecka ślad po smyczy. Dziewczynka trafiła do szpitala.

Jak nieoficjalnie ustalił Fakt, lekarze znaleźli na ciele dziecka siniaki. Może to świadczyć o tym, że 3-latka była bita. Policja odmówiła komentarza w sprawie.

– „Chodzi o dobro dziecka” – podkreśliła rzeczniczka Justyna Sęczkowska.

Osiedle, na którym doszło do tragedii, postrzegane jest jako niebezpieczne. W odremontowanej kamienicy mieszka kilka rodzin. Obok znajduje się cmentarz i budynek socjalny, nazywany „piekłem”. Nie chcą trafiać tam nawet osoby eksmitowane.

Dziewczynka błagała o pomoc. Przerażające pierwsze słowa dziecka.

Źródło: Fakt

Orientalne pakiety day spa
Orientalne pakiety day spa
127,99 zł
350,00 zł
88 dni
do końca oferty!
Pakiet day spa Orient z masażem, maską i więcej od 159,99 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz