Home Kategorie Ludzie Maciej Dowbor nazwany „zboczeńcem”! Prezenter jest załamany. „Czy świat już kompletnie zwariował?!”

Maciej Dowbor nazwany „zboczeńcem”! Prezenter jest załamany. „Czy świat już kompletnie zwariował?!”

Maciej Dowbor nazwany „zboczeńcem”! Prezenter jest załamany. „Czy świat już kompletnie zwariował?!”

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska znani są z tego, że lubią dzielić się w mediach społecznościowych niemal każdym aspektem swojego życia. Nowe zdjęcie popularnego prezentera oburzyło jednak internautów.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. W 2009 roku urodziła się ich pierwsza córka, Janina. W 2014 roku para wzięła ślub, a w 2018 doczekała się narodzin drugiej córki, Heleny.

Celebryci nie ukrywają zbyt wiele przed fanami. Dowbor kilka miesięcy temu zdradził sekret z sypialni, odpowiadając na pytania fanów o to, czy często uprawia seks z żoną. Innym razem Koroniewska wyznała, że Maciek najbardziej lubi u niej „twarz i pupę”.

Jednak wpis aktorki z okazji Dnia Ojca oburzył internautów, co bardzo zdziwiło jej męża. O co chodzi?

Joanna Koroniewska opublikowała na swoim Instagramie w Dzień Ojca archiwalne zdjęcie Maćka, na którym prezenter leży na łóżku w samej bieliźnie, na udach trzyma młodszą córkę. Aktorka napisała pod zdjęciem:

– „Oboje mamy nieposkromione charaktery, ale jednego jestem pewna, moje córki mają najwspanialszego tatę na świecie! Nie jest doskonały ( bo kto jest? oprócz mnie ), ma swoje ojcowskie wady i przywary, ale ma też ogromne serce, dużo cierpliwości (mimo wszystko) i ciepła”

Wielu fanów było poruszonych rodzinnym zdjęciem. Niektórzy jednak oburzyli się fotografią, na którym mężczyzna trzyma na udach dziecko.

– „Masakra zboczeniec”

– „To samo pomyślałam, dlaczego nagi facet trzyma dziecko”

– „Nigdy w życiu bym sobie nie zrobił nago zdjęcie z własnym dzieckiem”

– „A co on robi z dzieckiem nie chcę wiedzieć”

Maciej Dowbor udostępnił kontrowersyjną fotografię, a na grafice umieścił komentarz internautki, która nazwała go „zboczeńcem”. Prezenter poskarżył się na to, że nie rozumie współczesnego świata.

– „Czy świat już kompletnie zwariował?! Ja rozumiem polityczną poprawność i piętnowanie patologii. Ale czy facet z własnym dzieckiem na kolanach musi być uznawany za zboczeńca?! Tylko dlatego, że leży w łóżku i nie ma na sobie koszulki?!”

Później Dowbor zaczął tłumaczyć swój punkt widzenia.

– „Osobiście uważam (ja akurat mam tu na sobie bokserki), że nie ma nic złego w nagości rodziców przy dzieciach… oczywiście do pewnego wieku. Wolę, żeby moje córki zdawały sobie sprawę już od najmłodszych lat, że chłopcy mają „siusiaki” . Może dzięki temu nie będą musiały zaspokajać swojej ciekawości dotyczącej podstaw anatomii, bawiąc się z kolegami w doktora. Tworzenie tabu, tajemnicy, zawstydzenia wokół seksualności to budowa fundamentu dla młodych ludzi, którzy później mogą łatwo zostać ofiarami swojej niewinności ale i niewiedzy!”

„Czechy przeżyły piekło”. Tornado zrównało kilka miast z ziemią [WIDEO]

Fotobrazy: różne formaty
Fotobrazy: różne formaty
20,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 18,90 zł: fotoobraz na płótnie z Twoim zdjęciem (formaty 30x40, 40x60 i więcej) z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz