Home Kategorie Ludzie Beata Kozidrak zdradzała męża? Ujawniła, o kogo chodzi. To ojciec dziecka znanej piosenkarki.
19.49K

Beata Kozidrak zdradzała męża? Ujawniła, o kogo chodzi. To ojciec dziecka znanej piosenkarki.

Beata Kozidrak zdradzała męża? Ujawniła, o kogo chodzi. To ojciec dziecka znanej piosenkarki.

Beata Kozidrak wydała jakiś czas temu autobiografię pt. „Beata. Gorąca krew”. W książce ujawniła kilka nieznanych faktów ze swojego życia. Piosenkarka zasugerowała, że zdradzała męża z ojcem dziecka koleżanki po fachu.

Beata Kozidrak od kilku miesięcy zapowiadała swoją książkę „Beata. Gorąca krew”. Jesienią artystka wyznała „Faktowi”, że opisze w niej swoje pierwsze miłości, randki i pocałunki. Były mąż gwiazdy, Andrzej Pietras, nie ukrywał, że nie jest zachwycony pomysłem powstającej książki.

Menadżer Bajmu, który był mężem Beaty przez 36 lat, kilka miesięcy temu wyznał, że nie chce rozmawiać o jej autobiografii.

– „Nie interesuje mnie ten temat, więc nic więcej nie da się tu powiedzieć. Nie będzie mojego komentarza” – powiedział Faktowi.

Po premierze książki Beaty Kozidrak dowiedzieliśmy się dlaczego były mąż artystki nie chciał nic mówić w tej sprawie. Autobiografia bowiem zdradza wiele niewygodnych faktów z ich życia.

Beata Kozidrak w swojej książce ujawniła, że w małżeństwie z Pietrasem w pewnym momencie rozpoczął się kryzys. Gwiazda miała dość zachowania męża, który myślał wyłącznie o pracy.

– „W moim małżeństwie, jak w każdym, pojawiły się symptomy kryzysu. Dziś byśmy powiedzieli „wypalenia”. Chyba nie sprostaliśmy wyzwaniu, jakim było bycie ze sobą non stop, i w pracy, i w domu. W trasie sprawdzało się to fantastycznie, bo Andrzej był przy mnie i dopilnowywał każdego drobiazgu. Więc fajnie, że moja rodzina zawsze była tuż obok. Nie miałam kiedy tęsknić. A w domu? Andrzej wciąż ze słuchawką przy uchu. Rozmawiał o trasach, nagraniach, wywiadach, sesjach fotograficznych…”

Brak poświęconej uwagi sprawił, że Beata zauroczyła się w znajomym muzyku.

– „Wiedziałam, że to nieuchronne, że takie jest po prostu nasze życie. Ale i tak to wszystko z miesiąca na miesiąc stawało się coraz trudniejsze do zniesienia. Byliśmy obok siebie, coraz bardziej samotni, w małżeństwie powiało nudą. Przyszedł nawet taki moment, kiedy postawiłam ultimatum: „Andrzej, będziemy rodziną albo będziesz nieustannie odbierał telefon, sam”. Aż w końcu zauroczyłam się w jednym z muzyków, choć było to krótkie zauroczenie.”

Kozidrak ujawniła, że mężczyzną tym był Kostek Yoriadis, były ukochany Kasi Kowalskiej i ojciec Oli Kowalskiej, która sama w ostatnich latach stała się gwiazdą.

Kozidrak nie ujawniła w książce, czy wdała się w romans z mężczyzną, ale zdradziła, że napisała dla niego piosenkę „Diament i sól”. W piosence znajdziemy pikantne fragmenty, które mogą sugerować, że łączyło ich coś więcej niż przyjaźń.

– „A gdy kochać Cię uczyłam, by nie stygła w żyłach krew, moje ciało oglądałeś, jak plik zakazanych zdjęć”

– „Zapamiętaj obraz mój, byś na zawsze w snach oglądał, tę co dała Ci seks i ból”

Kozidrak w swojej książce dodała tajemniczo, że potrzebowała kolejnych bodźców dla twórczości.

– „Żeby tworzyć, wciąż potrzebowałam nowej energii, nowych emocji i uczuć, czasami dość niebezpiecznych.”

Co sądzicie na ten temat?

Maciej Dowbor nazwany „zboczeńcem”! Prezenter jest załamany. „Czy świat już kompletnie zwariował?!”

Źródło: Fakt

Oczyszczanie i pielęgnacja cery
Oczyszczanie i pielęgnacja cery
119,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Oczyszczanie i pielęgnacja cery: ekskluzywny, 11-etapowy pakiet zabiegów od 119,99 zł w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz