Home Kategorie Poruszające Koszmar na komisariacie w Gdańsku. Młoda kobieta przyjechała z martwym dzieckiem.

Koszmar na komisariacie w Gdańsku. Młoda kobieta przyjechała z martwym dzieckiem.

Koszmar na komisariacie w Gdańsku. Młoda kobieta przyjechała z martwym dzieckiem.

Do jednego z gdańskich komisariatów zgłosiła się młoda kobieta, która przywiozła martwe niemowlę. 31-latka poinformowała policjantów, że zabiła córkę.

W czwartek wieczorem do jednego z gdańskich komisariatów zgłosiła się 31-letnia kobieta. Powiedziała dyżurnemu, że zabiła swoją córkę. W aucie przywiozła martwe niemowlę. Matka prosiła o pomoc dla dziecka.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli akcję reanimacyjną. Wezwano pogotowie, które przewiozło niemowlę do szpitala. Niestety, na miejscu lekarz stwierdził zgon dziecka. 31-letnia kobieta została zatrzymana.

Wiadomo, że dziewczynka miała 2 miesiące. Maluch nie miał widocznych obrażeń, a rodzina nie była znana policji.

– „Na ciele dziecka nie było żadnych śladów przemocowych ani urazowych. Dziecko było zadbane” – przekazała Fakt.pl prok. Grażyna Wawryniuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Śledczy pod nadzorem prokuratury będą teraz wyjaśniać przyczyny i okoliczności śmierci dziecka. Do tej pory ze względu na stan zdrowia i zachowanie 31-latki nie przesłuchano jej. Prokuratura ma wątpliwości, czy obecnie można przeprowadzić takie czynności.

Jak nieoficjalnie dowiedzieli się dziennikarze Faktu, kobieta cierpiała na depresję poporodową. Być może przydusiła córkę, gdy spały, a później wzięła winę na siebie. Możliwe, że przez swoje zaburzenia sama targnęła się na życie dziecka, przyduszając je poduszką. Na ten moment nie można też wykluczyć nagłego zgonu dziewczynki z powodu śmierci łóżeczkowej.

Pijany kierowca zabił 14-letnią dziewczynkę. „Chwilę wcześniej wysiadła z busa”.

Źródło: Fakt

Rezonans magnetyczny wybranej partii lub całego ciała
Rezonans magnetyczny wybranej partii lub całego ciała
349,00 zł
400,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Rezonans magnetyczny wybranej partii lub całego ciała w Prime Med

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz