Home Kategorie Poruszające Atak nożownika w centrum miasta. Nie żyją co najmniej trzy osoby.

Atak nożownika w centrum miasta. Nie żyją co najmniej trzy osoby.

Atak nożownika w centrum miasta. Nie żyją co najmniej trzy osoby.

Co najmniej trzy osoby straciły życie, a sześć zostało rannych podczas ataku nożownika w centrum Wuerzburga w Niemczech – informuje Bild. Napastnik został zatrzymany przez policję.

Atak nożownika w Wuerzburgu w Bawarii. Służby informują o zabitych i rannych, nie podając dokładnych liczby. Z przekazów medialnych wynika jednak, że trzy osoby poniosły śmierć, a rannych zostało sześć osób.

W sieci pojawiły się nagrania z miejsca zdarzenia. Widzimy na nich młodego mężczyznę trzymającego coś, co przypomina nóż, oraz innych mężczyzn trzymających go na odległośc przy pomocy krzeseł.

– „Nie ma już żadnego niebezpieczeństwa” – zapewniła na Twitterze policja, która potwierdziła, że aresztowała napastnika.

– „Napastnik został obezwładniony po użyciu broni palnej przez policję. Jest kilku rannych, a także ofiary śmiertelne” – dodano. Podkreślono, że nic nie wskazuje na to, by było dwóch sprawców.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że napastnik atakował przypadkowych przechodniów w centrum miasta. Na razie nie wiadomo jakie były jego motywy.

Koszmar na komisariacie w Gdańsku. Młoda kobieta przyjechała z martwym dzieckiem.

Źródło: PAP, Twitter

Pakiety day spa dla 1-2 osób
Pakiety day spa dla 1-2 osób
79,99 zł
250,00 zł
177 dni
do końca oferty!
Pakiety day spa z masażem twarzy i więcej za 89,99 zł i inne opcje w JUGI – Kosmetologia & SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz