Home Kategorie Porady Energetyki mogą zabić cię w zaledwie 90 minut. Przerażająca prawda.

Energetyki mogą zabić cię w zaledwie 90 minut. Przerażająca prawda.

Energetyki mogą zabić cię w zaledwie 90 minut. Przerażająca prawda.

Nie musisz być lekarzem, by wiedzieć, że picie napojów energetycznych w dużej ilości jest złym pomysłem. Nie spodziewasz się jednak jak bardzo złym. Może cię to nawet zabić.

Jednak zespół badawczy z University of Texas twierdzi, że jego odkrycia należą do pierwszych, którego odkrycia łączą ze sobą dwa elementy to jest zwiększony zespół metaboliczny  i napoje energetyczne.

Źródło: Facebook

To ogranicza przepływ krwi do najważniejszych narządów. Jak myślicie, prowadzi to do szeregu problemów zdrowotnych, których raczej nie chcecie.

Zespół zbadał 44 studentów ze Szkoły Medycznej McGovern, wszystkie osoby niepalące w wieku 20 lat zostały sklasyfikowane jako „zdrowe”. Zespół chciał sprawdzić jaki jest dokładnie wpływ napojów energetycznych na zdrowie ludzi, który przed ich piciem, byli w świetnej formie.

Osoby, które wzięły udział w badaniu, wypiły jeden napój energetyczny, a 90 minut później zespół naukowców odkrył, że wewnętrzna średnica naczyń krwionośnych była prawie o połowę mniejsza niż 90 minut wcześniej. Do czego to może doprowadzić w praktyce? A chociażby, do zatrzymania akcji serca. Miejcie się na baczności.

– „Jako że napoje energetyczne stają się coraz bardziej popularne, ważne jest, aby badać wpływ tych napojów na tych, którzy często je piją (…)” – mówi dr Higgins.

Od dzisiaj sprawdzą każdego przed wejściem do sklepu. To musimy wiedzieć

Źródło: popularne.pl

Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
99,99 zł
297,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabiegi depilacji laserowej E-Light (IPL + RF) na wybraną partię i więcej od 99,99 zł w NanoMed Spa Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz