Home Kategorie Ludzie 9-letni chory chłopiec pociesza Roberta Lewandowskiego. Ten list chwyta za serce. Jaka była reakcja kapitana?

9-letni chory chłopiec pociesza Roberta Lewandowskiego. Ten list chwyta za serce. Jaka była reakcja kapitana?

9-letni chory chłopiec pociesza Roberta Lewandowskiego. Ten list chwyta za serce. Jaka była reakcja kapitana?

Po odpadnięciu z turnieju Euro 2020 na polską drużynę wylało się morze krytyki. Nie szczędzono gorzkich słów ekipie Paula Sousy. Trudno się dziwić. Kibice są zmęczeni tą sytuacją. Są jednak wyjątki.

Wśród nich jest 9-letni Kuba z chorym serduszkiem. Chłopiec jest wielkim fanem piłki nożnej i Roberta Lewandowskiego. Napisał do swojego idola wzruszający list. Na pewno ten list was wzruszy.

– „Trzymałem za Ciebie kciuki na Euro 2020, nie zawiodłeś mnie, cieszę się, że walczyłeś do końca. Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o Tobie i o reszcie drużyny. Prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację – zaczął swój list Kuba. Chłopiec nie może uprawiać sportu z powodu problemów ze zdrowiem. – Szkoda, że nie mogę grać w piłkę w drużynie, bo mi lekarz zabronił z powodu chorego serduszka i czasem się męczę. Twój Kuba” – napisał Kuba.

Mama małego kibica nie ma pojęcia, skąd u chłopca taka miłość do futbolu, jednak nie mogła nie udostępnić listu synka do jego idola. W końcu  był on tak piękny.

– „Cały czas się uczę od swojego dziecka, jego wrażliwość jest ponad moje pojęcie” – tłumaczy w poście na FB.

Na szczęście, ten uroczy list dotarł do samego Roberta Lewandowskiego. Jak zareagowała gwiazda polskiej reprezentacji? Piłkarz sprawił chłopcu prezent. Kubuś dostał od niego piłkę i zdjęcie. Na obu znajduje się autograf sportowca. To naprawdę piękny prezent dla małego chłopca. Wielkiego fana piłki nożnej i Roberta Lewandowskiego.

Od dzisiaj sprawdzą każdego przed wejściem do sklepu. To musimy wiedzieć

Źródło: Facebook, Fakt

 

Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
Kurs online: Konsultant ślubny z MEN
69,00 zł
249,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: konsultant ślubny – organizator wesel i przyjęć ślubnych z zaświadcz. MEN za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz