Home Kategorie Poruszające Miała 12 lat gdy ojczym zaczął ją gwałcić. Gdy zaszła z nim w ciążę matka wyrzuciła ją z domu. Oskarżona o zabójstwo swojego kata usłyszała wyrok.

Miała 12 lat gdy ojczym zaczął ją gwałcić. Gdy zaszła z nim w ciążę matka wyrzuciła ją z domu. Oskarżona o zabójstwo swojego kata usłyszała wyrok.

Miała 12 lat gdy ojczym zaczął ją gwałcić. Gdy zaszła z nim w ciążę matka wyrzuciła ją z domu. Oskarżona o zabójstwo swojego kata usłyszała wyrok.

Zakończył się proces ws. zabójstwa, które wstrząsnęło Francją. Valérie Bacot zastrzeliła swojego oprawcę. Był nim ojczym. Mężczyzna gwałcił ją i zmuszał do ślubu. Kobieta urodziła mu czwórkę dzieci.

Pochodząca z departamentu Saony i Loary Valérie Bacot ma dziś 40 lat. Niemal całe jej życie to było piekło. Horror Bacot zaczął się po rozwodzie rodziców. Jak podaje „Le Figaro” Valérie miała 11 lat, gdy jej matka poznała kierowcę ciężarówki Daniela Polette i się z nim związała. Gdy dziewczynka miała 12 lat, po raz pierwszy ją zgwałcił.

Bacot opowiedziała o tym nauczycielom i mężczyznę skazano na cztery lata odsiadki. Niestety matka, która powinna bronić córki, znęcała się nad nią.

Po wyjściu z więzienia Polette wrócił do domu i ponownie zaczął wykorzystywać pasierbicę. Tym razem – 17-letnia wówczas Valérie zaszła w ciążę, a matka wyrzuciła ją z domu. Jej oprawca, zmusił ją do wzięcia z nim ślubu. To okrutne.

Przez następne kilkanaście lat była przez niego gwałcona i zmuszana do prostytucji. Ojczym „sprzedawał” jej ciało, a także groził młodej kobiecie bronią.

Bacot twierdziła, że zabiła męża, ponieważ obawiała się, że zgotuje taki sam los ich wówczas 14-letniej córce. Miał on podobno plan, wprowadzenia nastolatki do świata prostytucji. Valerie zdecydowała się zabić go 13 marca 2016 roku.

Rok później sprawa wyszła na jaw. Bacot trafiła do aresztu, a potem przyznała się do winy. Kiedy okoliczności morderstwa wyszły na jaw, opinia publiczna domagała się jej wypuszczenia.

40-latka została jednak oskarżona i stanęła przed sądem. Groził jej dożywocie, ale prokurator zrezygnował z tak wysokiej kary. Skazano ją ostatecznie na 4 lata z zawieszeniem na okres próby lat trzech. Możliwe, że Francuzka wyjdzie na wolność, bo rok odsiedziała już w areszcie.

Swoją gehennę z ojczymem, a później mężem, Valerie Bacot opisała w swojej bestsellerowej książce „Tout Le Monde Savait” („Wszyscy wiedzieli”). Opowiedziała tam m.in. o tym, że Polette po raz pierwszy zgwałcił ją, gdy miała 12 lat, a po raz pierwszy zapłodnił, gdy miała 17 lat. Znęcał się nad nią łącznie przez 18 lat. Zmuszał do prostytucji. Przez 18 lat żyła w ciągłym strachu o swoje życie i o bezpieczeństwo dzieci.

Od dzisiaj sprawdzą każdego przed wejściem do sklepu. To musimy wiedzieć

Źródło: Fakt

Colorland - fotoksiążka, różne formaty
Colorland - fotoksiążka, różne formaty
36,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 31,90 zł: fotoksiążka A4 (28, 40 i więcej stron) w wersji standard lub Lux z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz