Home Kategorie Niesamowite Przepowiednia królowej Saby o końcu świata. 7 słynnych znaków.

Przepowiednia królowej Saby o końcu świata. 7 słynnych znaków.

Przepowiednia królowej Saby o końcu świata. 7 słynnych znaków.

Przepowiednie królowej Saby o końcu świata, choć spisane przed naszą erą cały czas budzą ogromne zainteresowanie. Wiele osób uważa, że jej wizje są niezwykle trafne, wierzycie w to?

Królowa Saby, czyli Michalda, żyła prawdopodobnie na przełomie IX i X wieku przed naszą erą. Była wyjątkowo zamożną władczynią państwa na Półwyspie Arabskim o samej królowej wspomina wiele zapisków w tym Koran. Mówi się o jej darze przewidywania przyszłości.

Przepowiednie królowej  to trzy rozdziały. W pierwszej znajduje się opis starożytnego Izraela i zapowiedź  cierpienia po rządzach Salomona. Znajdziemy tu także wizje przyjścia na świat Mesjasza.  W drugiej księdze królowa Saby przekazuje informacje dotyczące okresu wielkiej wojny, która ma odbywać się na trzech frontach oraz podziału w świecie chrześcijańskim i odstępstw od chrześcijaństwa. Władcy sprzeciwią się Rzymowi, a ludzie odwrócą się od Boga. Wtedy Bóg ześle na Ziemię klęski, które będą ostrzeżeniem.

Królowa Saby przewidziała też to, że ludzie zaczną wydobywać surowce z głębi Ziemi: węgiel, rudę i kamienie oraz związany z tym rozkwit przemysłu: wynalezienie żelaza i budowanie z niego różnych urządzeń napędzanych węglem. Wspominała również o Napoleonie.

Mówiła ona także o końcu świata – „dobrze czynić będą i Bogu posłuszeństwo oddadzą, On doda im lat jeśli zaś Boga obrażać będą i w grzechach brnąć, Bóg odpłaci im się i skróci liczbę lal istnienia świata. Ludzie wiedzieć nie mogą, kiedy nastąpi dzień sądu ostatecznego, wiadome są nam te znaki i cuda, jakie przedtem objawiać będą. Zaś mogę, ci królu powiedzieć to tylko, o czym sama wiem, że przed końcem świata objawi się ludziom siedem znaków, objawiając ludziom wolę Bożą, że skończyć się ma życie na ziemi i nastąpi to, co komu będzie przeznaczone” – tłumaczyła.

Koniec świata lub ludzkości ma być poprzedzony siedmioma znakami. Pierwszym z nich mają być zwierzęta, które będą pocić się krwią i cierpieć. Drugi znak to księżyc, który przemieni się i zacznie pokazywać się od wschodu, który wzbudzi w ludziach lęk. Trzeci znak to księżyc, gwiazdy i słońce lśniące czerwonym blaskiem. Czwarty znak to susza na ziemi, która sprawi, że wyschną wszystkie drzewa i rośliny. Piątym znakiem ma być zapadanie się ziemi oraz płomienie, które zabiją wszelką nadzieje.

Szósty znak to płonąca woda, które wystąpią z brzegów. . Ostatni znak zapowiadający sąd ostateczny to poruszanie się powierzchni ziemi, na skutek czego wszystko zacznie się zapadać. Wszystko to, ma poprzedzać gwałtowny rozwój ludzkości, zwłaszcza w kontekście nauki.  Potem dojdzie do wojny i na 50 lat zapanuje pokój, gdy na świat przyjdzie Antychryst z którym walczyć będą Eliasz i Enoch

– „Antychryst zapała wielkim gniewem, rozkaże pojmać ich, uśmiercić i zwłoki zostawić na ulicy niepogrzebane przez cztery dni. Na czwarty dzień rozlegnie się głos z nieba i cudownie powstaną dwaj nauczyciele. A w promiennym obłoku w górę się uniosą. I wówczas roztworzą się nieba, błyskawice przelatywać będą, siedem tysięcy ludu zabije, dziesiątą część Jerozolimy spali, a ci z ludzi, którzy pozostaną, nawrócą się do prawdziwego Boga” – mówiła.

Superbakteria w Polsce! Zakażony pacjent został przyjęty do szpitala. Wprowadzono ograniczenia.

Źródło: onet

Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
99,99 zł
297,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Zabiegi depilacji laserowej E-Light (IPL + RF) na wybraną partię i więcej od 99,99 zł w NanoMed Spa Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz