Home Kategorie Nagrali agonię Wojtka, potem załadowali go na taczkę i przywieźli ciało pod dom. Usłyszeli wyrok.

Nagrali agonię Wojtka, potem załadowali go na taczkę i przywieźli ciało pod dom. Usłyszeli wyrok.

Nagrali agonię Wojtka, potem załadowali go na taczkę i przywieźli ciało pod dom. Usłyszeli wyrok.

Twarze pary nastolatków nie zdradzały żadnych emocji. Oboje w milczeniu wysłuchali wyroku za okrutną zbrodnię w miejscowości Słonne na Podkarpaciu. Swoją młodość spędzą za kratkami.

W piątek, 25 czerwca zakończył się proces pary młodocianych zabójców. Sąd nie znalazł żadnych okoliczności łagodzących, o co zwracała się obrona wnosząc o najniższy wymiar kary. Wymierzył obojgu – z racji na wiek – najwyższą przewidzianą przez prawo sankcję – 25 lat więzienia. Tego chciał prokurator oraz matka zabitego Wojtka.

– „Sprawiedliwości stało się zadość, ale mojego bólu nic nie uleczy. Nie ma nic gorszego na świecie niż pochować własne dziecko” – mówi pani Danuta, matka.

– „Na procesie chciałam tyle powiedzieć, ale przez łzy nie potrafiłam wydusić słowa…„- tłumaczy.

Dżesika i Sebastian to dwójka zdemoralizowanych nastolatków. Poznali się w ośrodku wychowawczym. Generalnie ta znajomość była oparta na seksie.

W kwietniu 2019 r. oboje uciekli z poprawczaka i ruszyli w Polskę. Ukryli się w domu ojczyma nastolatki w miejscowości Słonne na Podkarpaciu. Tam w odwiedziny przyszedł mieszkający w pobliżu Wojciech P. (†38 l.).  Tam pił z matką i ojczymem nastolatki. Matka po jakimś czasie opuściła towarzystwo, a na końcu na imprezie została tylko dwójka nastolatków i Wojciech.

W pewnym momencie dziewczynie nie spodobało się to, w jaki sposób odzywa się do niej mężczyzna. 38-latek nie chciał, aby się gniewała. Przybliżył się, pocałował w policzek i złapał ją za pośladki. Wtedy nastolatka go uderzyła.  Co nie powinno dziwić, gdyż złamał pewną granicę. Rzecz w tym, że na tym się nie skończyło.

Para nastolatków wpadła na okrutny pomysł.  Najpierw tłukli ofiarę pięściami, kopali, kiedy upadła skakali po niej i pluli na nią. Wojciech nie potrafił się bronić, miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Gdy już go pobili, dziewczyna przyniosła siekierę i powiedziała do Sebastiana, żeby zabił Wojtka. Mężczyzna przystał na to z powodu miłości do niej oraz zazdrości.

Na koniec zbrodni nastolatka wyjęła telefon i zaczęła nagrywać charczącą w agonii ofiarę. Dokonywała zbliżeń na zmasakrowaną głowę i na pokrwawioną siekierę. Feralnej nocy nakręciła komórką trzy takie filmiki. Wszystkie potem usunęła, ale policjantom udało się je odzyskać. Stały się dowodem w sprawie.

Po zabójstwie nastolatkowie załadowali zwłoki na taczkę i wyrzucili do rowu, w pobliżu domu rodziców ofiary. Sprawców szybko ujęto. Proces zabójców toczył się w Sądzie Okręgowym w Przemyślu. Nastolatkowie, czy raczej potwory, przyznali się do winy.. Twarze Dżesiki i Sebastiana praktycznie nie zdradzały żadnych emocji.  Jak można zrobić coś tak okrutnego. Normalnym obywatelom, takie zachowanie nie mieści się w głowach. Teraz będą mieli jednak sporo czasu na przemyślenia.

Koronawirus znów uderza! Masowe zakażenia w tym regionie.

Źródło: fakt

 

Japoński masaż Kobido
Japoński masaż Kobido
139,99 zł
300,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Japoński masaż twarzy, szyi i dekoltu Kobido od 139,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa (do -56%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz