Home Kategorie Poruszające Szok! 11-letnia dziewczynka urodziła dziecko. To najmłodsza matka w historii kraju.

Szok! 11-letnia dziewczynka urodziła dziecko. To najmłodsza matka w historii kraju.

Szok! 11-letnia dziewczynka urodziła dziecko. To najmłodsza matka w historii kraju.

11-latka z Wielkiej Brytanii urodziła dziecko. Jak podaje „The Sun”, dziewczynka stała się dzięki temu najmłodszą matką w historii tego kraju. Nie poinformowano, kto jest ojcem. Rodzice nastolatki twierdzą, że nie mieli pojęcia o ciąży córki.

11-letnia dziewczynka z Wielkiej Brytanii urodziła dziecko. Nastolatka stałą się dzięki temu najmłodszą matką w historii Wysp. W ciążę zaszła jeszcze jako 10-latka. Dziecko przyszło na świat po ponad 30 tygodniach.

Nastolatka twierdzi, że nie miała pojęcia o tym, że jest w ciąży. To samo mówią jej rodzice. Jak podaje „The Sun”, nastolatka i jej dziecko czują się dobrze i mają zapewnioną fachową opiekę medyczną.

W sprawie prowadzone jest śledztwo. Jak na razie nie podano kto jest ojcem dziecka. Możliwe, że 11-latka w ogóle tego nie wie.

– „Pojawiają się pytania, dlaczego ludzie nic nie wiedzieli. To bardzo niepokojące” – komentuje jeden z rozmówców dziennika.

Lekarze przekonują, że dziewczynki zaczynają dojrzewać w wieku 11 lat, ale może dojść do tego w każdym momencie od osiągnięcia przez nie 8 roku życia.

– „W tym wieku istnieje większe ryzyko urodzenia dziecka z niską masą urodzeniową, ryzyko stanu przedrzucawkowego, przedwczesnego porodu i wielu infekcji” – oceniła dok. Carol Cooper.

Najmłodszą matką w historii Wysp Brytyjskich do tej pory była Tressa Middleton, która urodziła w 2006 roku w wieku 12 lat. Tressa została zgwałcona przez swojego brata.

W 2014 roku dziecko urodziła inna 12-latka. Ojcem był 13-letni chłopiec. Byli to najmłodsi rodzice w historii Wielkiej Brytanii.

Nagrali agonię Wojtka, potem załadowali go na taczkę i przywieźli ciało pod dom. Usłyszeli wyrok.

Źródło: The Sun

Odgrzybianie i serwis klimatyzacji
Odgrzybianie i serwis klimatyzacji
29,99 zł
30 dni
do końca oferty!
Ozonowe odgrzybianie klimatyzacji z kontrolą sprawności za 29,99 zł i więcej opcji w Auto Servis

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz