Home Kategorie Poruszające PILNE! Tragedia w centrum miasta. „Eksplodowała ogromna kula ognia” [WIDEO]

PILNE! Tragedia w centrum miasta. „Eksplodowała ogromna kula ognia” [WIDEO]

PILNE! Tragedia w centrum miasta. „Eksplodowała ogromna kula ognia” [WIDEO]

Potężny pożar wybuchł w metrze w centrum Londynu. Stacja Elephant & Castle pokryła się dymem. Świadkowie donoszą o wybuchu.

Do pożaru doszło na stacji londyńskiego metra Elephant & Castle położonej w dzielnicy Southwark. Świadkowie mówią, że słychać było wybuch i pojawiła się „potężna kula ognia”. Na nagraniach, które trafiły do sieci, widać kłęby czarnego dymu unoszące się w powietrzu.

Brytyjski przewoźnik Thameslink potwierdził, że obok toru na stacji Elephant & Castle wybuchł pożar.

– „Wszystkie linie przejeżdżające przez stację Elephant & Castle są obecnie zablokowane. Straż pożarna ocenia sytuację” – brzmi treść oświadczenia opublikowanego na Twitterze.

– „Było dużo czarnego dymu, potem eksplozja i wybuchła wielka kula ognia. Jestem teraz pochłonięty czarnym dymem, nic więcej nie widzę” – mówił jeden ze świadków, cytowany przez „Daily Star”.

– „Obszar pod stacją nazywa się Little Columbia i jest tam wiele małych kolumbijskich sklepów i restauracji, które są teraz pokryte gęstym, czarnym dymem” – relacjonowała kolejna osoba.

Internauci donoszą, że na miejscu są karetki pogotowia i straż pożarna. Na twitterze poinformowano, że na miejscu zjawiło się 15 wozów strażackich, a z żywiołem walczy 100 strażaków.

Służby zalecają mieszkańcom Londynu unikanie tego obszaru i zamykanie okien. Obecnie nie znamy przyczyny pożaru, nie ma też wiadomości o ofiarach i rannych. Wiadomo jedynie, że ogień wybuchł w warsztacie samochodowym.

84-latek potrącił rowerzystkę. Wrócił do domu i… zmarł.

Źródło: Twitter, Daily Star

ródło:
Groupony zniżkowe na pierwsze zamówienia z Uber Eats
Groupony zniżkowe na pierwsze zamówienia z Uber Eats
1,00 zł
30,00 zł
66 dni
do końca oferty!
Groupony zniżkowe na pierwsze zamówienia z Uber Eats – wiele lokalizacji w całej Polsce

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz