Home Kategorie Poruszające Awantura o leżaki zakończyła się tragicznie. Nie żyją cztery osoby.

Awantura o leżaki zakończyła się tragicznie. Nie żyją cztery osoby.

Awantura o leżaki zakończyła się tragicznie. Nie żyją cztery osoby.

Kłótnia rodzin o leżaki i namioty skończyła się tragedią. Właściciele hoteli w miejscowości Velipoja w zachodniej Albanii w pewnym momencie złapali za broń. Zginęły cztery osoby.

Tragedia rozegrała się niedaleko granicy z Czarnogórą w kurorcie Velipoja. Albania jest obecnie otwarta niemal dla każdego. Turyści, którzy planują tam wakacje, nie muszą robić testów, ani przechodzić kwarantanny.

Po okresie pandemii rodziny walczą o każdego klienta. Rząd dzierżawi plaże hotelarzom i restauratorom, a dochody z wynajmowanych parasoli oraz łóżek to ważna część ich zarobków.

Jak przekazał szef policji w Szkodrze Niko Brahimaja w rozmowie z portalem „Exit”, w niedzielę doszło do tragicznych wydarzeń. Członkowie rodzin prowadzących hotele w portowym mieście Velipoja pokłócili się o granice wynajętych plaż.

Jak informuje TAG24.de, w niedzielę rano gości obudziły strzały z broni palnej. Konflikt między hotelarzami rozrósł się do tego stopnia, że członkowie rodzin chwycili za broń. Albańska policja poinformowała, że zginęło czterech mężczyzn, a dwie osoby zostały ranne.

Burmistrz Szkodry Voltana Ademi zaapelował do władz o prawidłowe wykonywanie swoich zadań. Zarzuca ministerstwu niewynajęcie na czas miejsc na plaży, a policji zbyt późną reakcję na konflikt pomiędzy hotelarzami. Lider opozycji Lulzim Basha oskarżył premiera Ediego Ramę o służby policji o powiązania z gangami. W odpowiedzi na zarzuty premier obiecał przeprowadzić reformę policji do końca lata.

Masowe zakażenia na popularnej wyspie. Ministerstwo odradza podróżowanie.

Źródło: exit.al, tag24.de

Pakiety spa z 24-karatowym złotem
Pakiety spa z 24-karatowym złotem
149,00 zł
199,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Pakiety Relax day spa (od 149 zł) lub DeLUX day spa z 24-k złotem (od 229 zł) w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz