Home Kategorie Poruszające Nowożeńcy bawili się na weselu. W trakcie zabawy ich dom wyleciał w powietrze,

Nowożeńcy bawili się na weselu. W trakcie zabawy ich dom wyleciał w powietrze,

To miał być piękny dzień w życiu młodej pary z Sosnowa. Świetny nastrój nowożeńców przerwał jednak telefon. „W waszym domu wybuchł gaz” – usłyszeli po drugiej stronie.

Gdy przybyli na miejsce, zobaczyli przerażający widok. Wymarzony dom młodej pary stał się ruiną. Okazuje się, że incydent wcale nie musiał być wypadkiem…

Elżbieta i Adam Wawrzyniak 25 czerwca przysięgli sobie miłość i wierność małżeńską. Nic nie zwiastowało, że ten przepiękny dzień zmieni się w koszmar. W trakcie zabawy na weselu młodzi dostali telefon, który zmroził im krew w żyłach.

– „W waszym domu wybuchł gaz” – usłyszeli w słuchawce.

Weselnicy bez wahania udali się na miejsce. Tam przywitał ich przerażający widok. Ich wymarzony dom zmienił się w ruinę. Na szczęście w wybuchu nikt nie został ranny, gdyż wszyscy bawili się na weselu.

– „Dziś już wiemy, że dom nadaje się tylko do rozbiórki. Tak naprawdę ocalał TYLKO dach. Nie ma możliwości odbudowania tego domu – zniszczenia są zbyt ogromne!”napisano na stronie zrzutka.pl, na której założona została zbiórka na budowę nowego domu państwa młodych.

Jak się okazuje, cała sprawa może mieć charakter kryminalny, a wybuch nie był przypadkowy. Policja zatrzymała 24-letniego obywatela Ukrainy, który może być zamieszany w sprawę.

– „Właśnie dostałem potwierdzoną informację, że wybuch w domu Eli i Adama był wynikiem CELOWEGO DZIAŁANIA osób trzecich. Brakuje mi słów…” – napisał na portalu zrzutka.pl pan Krzysztof, założyciel zbiórki.

Jak nieoficjalnie ustaliło TVP Szczecin, tłem historii jest konflikt sąsiedzki o prawo własności do stawu, a 24-latek z Ukrainy miał być wynajęty do zastraszenia nowożeńców.

Sprawę bada Prokuratura Okręgowa w Szczecinie.

Koszmar. Ktoś ukrył zwłoki noworodka w grobie. „Ciało było zawinięte w reklamówkę”.

Źródło: zrzutka.pl. TVP Szczecin

Cinema3D: bilet na seans 2D
Cinema3D: bilet na seans 2D
14,30 zł
8 dni
do końca oferty!
Od 14,30 zł: bilet na dowolny seans 2D w sieci kin Cinema3D – miejsca standardowe, VIP lub SuperVIP

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz