Home Kategorie Poruszające 60-latek wykorzystał seksualnie niepełnosprawną 16-latkę? „Leżała na łóżku bez spodni i majtek”.

60-latek wykorzystał seksualnie niepełnosprawną 16-latkę? „Leżała na łóżku bez spodni i majtek”.

60-latek wykorzystał seksualnie niepełnosprawną 16-latkę? „Leżała na łóżku bez spodni i majtek”.

Policja bada, czy w niedzielę w Kaliszu 60-letni mężczyzna wykorzystał seksualnie 16-latkę. Funkcjonariusze musieli interweniować, gdyż zgromadzeni na ul. Podgórze chcieli zlinczować podejrzanego.

Na ul. Podgórze w Kaliszu w niedzielę wieczorem doszło do ogromnej awantury. Jak informuje kalisz24.info.pl, lokatorzy kamienicy ustalili, że jeden z mężczyzn mógł wykorzystać seksualnie niepełnosprawną 16-latkę. Dziewczyny od kilku godzin szukała rodzina. Sąsiedzi chcieli wymierzyć karę mężczyźnie.

– „Szukaliśmy jej. Zapukaliśmy do drzwi mieszkania na parterze, gdzie mieszka mężczyzna, z którym była widziana. Nie chciał otworzyć drzwi, później kiedy je otworzył, stał z rozpiętymi spodniami, mówił, że nigdzie jej nie widział i jest sam, ale dziwnie się zachowywał” – relacjonowała jedna z uczestniczek awantury w rozmowie z portalem kalisz24.info.pl. – „Wepchnęłam go do środka, a ona leżała półprzytomna na łóżku, ze ściągniętymi do kolan spodniami i majtkami. Wyglądała, jakby była pijana albo naćpana” – dodała.

Niedługo potem przed budynkiem zebrała się grupa ludzi, którzy chcieli samodzielnie wymierzyć karę mężczyźnie podejrzanemu o wykorzystanie seksualne nastolatki. Interweniowała policja, która miała użyć gazu łzawiącego.

Rzeczniczka policji z Kalisza asp. Anna Jaworska-Wojnicz potwierdziła zdarzenie w rozmowie z PAP.

– „Przed budynkiem, w którym w jednym z mieszkań 16-latka przebywała z 60-letnim mężczyzną, zebrał się tłum dość agresywnie nastawionych osób. Ostatecznie policjantom udało się wejść do środka. Obecnie 60-latek przebywa u nas, w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych” – poinformowała.

Rzeczniczka przyznała, że nastolatka została przebadana przez lekarzy, a następnie wróciła do rodziny. Pytana o to, czy policjanci przesłuchali już 60-latka, powiedziała, że zatrzymany był pod wpływem alkoholu i nim będzie przesłuchany, musi wytrzeźwieć.

Lokalna prasa podała, że 16-latka jest osobą niepełnosprawną. Policja nie potwierdza tej informacji.

Koszmar. Ktoś ukrył zwłoki noworodka w grobie. „Ciało było zawinięte w reklamówkę”.

Źródło: kalisz24.info.pl

Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi
99,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Opieka nad osobami starszymi lub dziećmi z certyfikatami za 99 zł w Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz