Home Kategorie Poruszające Zaginęła 16-letnia Agnieszka z synkiem. Policja apeluje o pomoc.

Zaginęła 16-letnia Agnieszka z synkiem. Policja apeluje o pomoc.

Policja z Limanowej szuka zaginionej Agnieszki Matejko i jej dziecka. W poniedziałek ok. 15:10 16-latka wyszła z domu w miejscowości Owieczka wraz z 7-tygodniowym synkiem Wiktorem i udała się w nieznanym kierunku.

Komenda Powiatowa Policji w Limanowej opublikowała zdjęcia poszukiwanych i ich rysopisy. Agnieszka Matejko ma 16 lat (wedle rysopisu wygląda na 18), ok. 155-160 cm wzrostu, waży ok. 45 kg. Ma szczupłą sylwetkę, długie wiśniowo-rude włosy, normalne przylegające uszy, normalny prosty nos i mocno zarysowane brwi.

W momencie zaginięcia miała na sobie jasnoróżową obcisłą sukienkę za kolano i różowe klapki. Wiktor Matejko ubrany był w białe body. Chłopiec nie ma znaków szczególnych.

Zaginiona wraz z dzieckiem udała się w nieznanym kierunku, pozostawiając wózek, ubrania swoje i syna wraz z rzeczami niezbędnymi do pielęgnacji dziecka oraz dowód osobisty. Do teraz nie nawiązała kontaktu z opiekunami.

– „Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osób zaginionych, o ich przekazanie bezpośrednio do dyżurnego KPP Limanowej. 47-83-45-400 lub na numer telefonu alarmowego 112” – czytamy na stronach policji.

60-latek wykorzystał seksualnie niepełnosprawną 16-latkę? „Leżała na łóżku bez spodni i majtek”.

Źródło: KPP Limanowa

eKurs: Microsoft Office Master
eKurs: Microsoft Office Master
29,00 zł
99,00 zł
29 dni
do końca oferty!
Kurs online: pakiet 15 kursów Microsoft Office z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz