Home Kategorie Ludzie Nie żyje gwiazda Gogglebox. Był ojcem ponad setki dzieci.

Nie żyje gwiazda Gogglebox. Był ojcem ponad setki dzieci.

Nie żyje gwiazda Gogglebox. Był ojcem ponad setki dzieci.

Dyrektor programu „Gogglebox” poinformował o śmierci jednego z najpopularniejszych uczestników. Pete McGarry pozostawił pogrążonych w żalu bliskich, w tym ponad setkę dzieci. Miał 71 lat.

Jak poinformował rzecznik brytyjskiej wersji „Gogglebox”, Pete McGarry zamarł w zeszły weekend. Przyczyną śmierci mężczyzny była choroba, na którą zapadł niedługo przed śmiercią.

Rzecznik programu nie ujawnił, które schorzenie spowodowało śmierć McGarry’ego. Zapewniono jedynie, że nie zmarł w konsekwencji powikłań po COVID-19.

– „Jesteśmy głęboko zasmuceni, (…) gwiazdor „Gogglebox”, Pete McGarry, zmarł w ten weekend w wieku 71 lat, w obecności rodziny, po krótkiej chorobie. Cała rodzina „Gogglebox”, obsada i ekipa będzie za nim bardzo tęsknić. Nasze myśli są z Lindą [żona zmarłego – przyp. red.], ich dziećmi i wnukami” – czytamy w oświadczeniu na Twitterze.

Pete McGarry i jego żona Linda od 2000 roku podjęli się opieki nad ponad setką dzieci. Para dołączyła do „Gogglebox” w 2013 roku. Wraz z małżeństwem występował też ich syn – George Gilbey.

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Dzień Kobiet: Masaż klasyczny lub relaksacyjny od 49,99 zł w gabinecie Czas Relaksu w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz