Home Kategorie Poruszające TIR zmiótł z drogi samochód pełen dzieci. Zginęło 5 osób. Przerażające nagranie.

TIR zmiótł z drogi samochód pełen dzieci. Zginęło 5 osób. Przerażające nagranie.

Samochód osobowy, którym jechały dwie kobiety i trójka małych dzieci, wjechał prosto pod nadjeżdżającego TIR-a. Wszyscy podróżujący osobówką ponieśli śmierć na miejscu.

Wypadek w Elżbietowie niedaleko Sochaczewa miał miejsce w środę. Rozpędzona ciężarówka uderzyła w osobówkę. Zginęło pięć osób, w tym troje dzieci.

Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca osobówką nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do zderzenia.

– „Wszystkie osoby jadące samochodem osobowym, dwie osoby dorosłe i trójka dzieci zginęły na miejscu” – przekazała mł. asp. Aleksandra Calik z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Portal remiza.pl opublikował nagranie z dramatycznego wypadku. Zdarzenie uchwyciła kamera w samochodzie, który jechał za TIR-em.

Widzimy na nim, jak ciężarówka zbliża się do skrzyżowania z drogą podporządkowaną. Nagle wyjeżdża osobówka. Wszystko dzieje się bardzo szybko. Ciężarówka uderzyła z ogromną siłą w samochód, który wypadł z drogi.

Kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń. Badanie przeprowadzone na miejscu wypadku wykazało, że był trzeźwy. Nie udało się niestety uratować nikogo z podróżujących osobówką. Jak przekazał st. kpt. Rafał Krupa ze straży pożarnej:

– „W przypadku jednego z dzieci podjęto resuscytację krążeniowo-oddechową, niestety nie przyniosła ona efektu.”

– „Lekarz, który przyjechał na miejsce, stwierdziła zgon” – dodał strażak.

– „Wśród ofiar śmiertelnych jest 47-letnia kobieta, która kierowała samochodem osobowym, jej 9-letnia córka oraz 39-letnia pasażerka, która jechała ze swoimi dziećmi w wieku od czterech do siedmiu lat” – przekazała rzeczniczka sochaczewskiej policji Agnieszka Dzik w rozmowie z TVN Warszawa.

Samochód osobowy został zupełnie zniszczony. W ciężarówce uszkodzeniu uległ zbiornik z paliwem. Strażacy opanowali wyciek. Na miejscu pracowali również policjanci, którzy badają przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Tajemnica Piotra i Justyny Żyłów wyszła na jaw. Wiele osób jest w szoku.

Źródło: PAP, remiza.pl, Foto:  PAP/Paweł Supernak

Do 57% zniżki na Makijaż - Permanentny w DC Beauty Studio
Do 57% zniżki na Makijaż - Permanentny w DC Beauty Studio
299,00 zł
700,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Do 57% zniżki na Makijaż - Permanentny w DC Beauty Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
18
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz