Home Kategorie Niesamowite Zdjęcie z plaży obiegło internet. „To kompletnie idiotyczne”.

Zdjęcie z plaży obiegło internet. „To kompletnie idiotyczne”.

34-tonowy samolot należący do szwedzkich Sił Powietrznych przeleciał nad plażą w miejscowości Tofta. Ludzie, którzy wypoczywali tam w tamtym momencie, nie kryli przerażenia. Maszyna przeleciała tuż nad ich głowami.

Ogromny samolot przeleciał nad plażą w miejscowości Tofta w regionie Gotland w Szwecji. Na zdjęciu, które trafiło do internetu, widać jak wszyscy plażowicze zadzierają głowy do góry. Widok ogromnej maszyny wprawił wiele osób w osłupienie. Nie tego się spodziewali.

– „Wszyscy zastanawiali się, co się dzieje. Co to mogło być? Latał jakieś 60 metrów nad głowami, w odległości 25 metrów od plaży. To kompletnie idiotyczne, było tam pełno kąpiących się” – powiedział Petri Lehtone, który był świadkiem zdarzenia.

Jak opowiadają świadkowie, samolot leciał przez moment wzdłuż linii brzegowej, a następnie skręcił w stronę lądu. Przedstawiciel Szwedzkich Sił Powietrznych przekazał, że taki lot nie jest niczym nadzwyczajnym, a samolot nie brał udziału w żadnych ćwiczeniach.

– „To normalny transport, który odbywa się w różnych miejscach w Szwecji. To całkiem duży samolot, a pobliżu jest lotnisko Visby i może to być powód, dla którego latał aż tak nisko” – mówi Jonas Olsson, sekretarz prasowy Sił Zbrojnych.

Samolot to Lockheed C-130 Hercules. Maszyna ma 40 metrów rozpiętości, waży około 34 tony i służy Siłom Zbrojnym w transporcie materiałów, pojazdów wojskowych i personelu.

Rodzinny wypad zakończył się tragicznie. Planowali ślub, będzie pogrzeb…

Zabiegi wyszczuplające
Zabiegi wyszczuplające
49,99 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
5 zabiegów wyszczuplających na wybranych urządzeniach za 49,99 zł w Studiu Sylwetka w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz