Home Wideo Pijani agresorzy chcieli pobić młodego chłopaka. „Piękny gest kierowcy autobusu”.

Pijani agresorzy chcieli pobić młodego chłopaka. „Piękny gest kierowcy autobusu”.

Dwóch mężczyzn zaatakowało młodego chłopaka na jednej z ulic Warszawy. Akurat w tym czasie w pobliżu przejeżdżał kierowca miejskiego autobusu, który pomógł pieszemu i uchronił go przed pobiciem.

Do ataku doszło w okolicy Okęcia na ul. Krakowskiej w Warszawie. Świadkiem napaści był pan Mateusz, kierowca miejskiego autobusu.

– “To wideo to najlepszy dowód na to, że kierowcy naprawdę muszą mieć oczy dookoła głowy” – czytamy na profilu facebookowym Miejskich Zakładów Autobusowych.

Na nagraniu widać, jak dwóch agresywnych mężczyzn zbliża się do pieszego. W pewnym momencie rzucają się na niego. Wszystkiemu przygląda się kierowca autobusu linii 124, który czekał na światłach.

– “Dziś w Warszawie przypadkowy młody chłopak został zaczepiony przez bandziorów. Chcieli go pobić. Piękny gest kierowcy autobusu” – czytamy na profilu MZA, który cytuje pasażerkę.

– „Pan Mateusz przyznał, że stojąc na światłach, od razu zwrócił uwagę na pijanego mężczyznę, który przeszedł przez 6-pasmową jezdnię w niedozwolonym miejscu. Widząc, że lada chwila dojdzie do bójki, otworzył przednie drzwi i krzyknął, by zaczepiony pasażer szybko wbiegł do autobusu” – przekazało MZA w Warszawie.

– “Dzięki temu, że uwagę dwóch mężczyzn odwróciła kierująca pojazdem tuż przy pasach, przechodzień mógł schronić się w pojeździe przed atakiem agresorów” – poinformowały MZA.

Adam Stawicki, rzecznik MZA w Warszawie przekazał polsatnews.pl, że zgodnie z relacją kierowcy, napastnicy najprawdopodobniej byli pijani.

Sprawa nie została zgłoszona policji.

– „My takich zdarzeń nie zgłaszamy. Zachowanie kierowcy sprawiło, że nie doszło do przestępstwa”  – dodał rzecznik.

Koszmar. 25-letni kucharz wpadł do kotła z gotującą się zupą. Zmarł w wyniku poparzeń.

Wybrana kuracja laserowa
Wybrana kuracja laserowa
45,99 zł
150,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Wybrana kuracja laserowa: zamykanie naczynek, usuwanie blizn, przebarwień i więcej od 45,99 zł w Derma SPA

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz