Home Kategorie Ludzie Aleksandra Szwed urodziła dziecko. Gwiazda „Rodziny zastępczej” pochwaliła się uroczym zdjęciem.

Aleksandra Szwed urodziła dziecko. Gwiazda „Rodziny zastępczej” pochwaliła się uroczym zdjęciem.

Aleksandra Szwed została matką po raz drugi. Aktorka podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem ze szpitala z ukochanym, Krzysztofem Białkowskim.

Szwed zyskała rozpoznawalność w Polsce dzięki roli Elizy w serialu „Rodzina zastępcza”. Udział w popularnej produkcji był dla niej przepustką do kariery w show-biznesie.

Aleksandra Szwed wzięła też udział w kilku programach rozrywkowych. W 2008 roku zwyciężyła w drugiej edycji „Gwiazdy tańczą na lodzie”, pokazała się też w „Jak oni śpiewają?” i „Tańcu z gwiazdami”, a w 2016 roku zwyciężyła w piątej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Aktorka ma też za sobą kilka głośnych romansów. W przeszłości spotykała się m.in. z Baronem z zespołu Afromental czy Robertem Stockingerem. Aleksandra obecnie związana jest z koszykarzem i trenerem personalnym Krzysztofem Białkowskim. Para ma syna Borysa, który przyszedł na świat w 2015 roku.

Aleksandra Szwed rzadko chwali się życiem prywatnym w social mediach, jednak w sobotę 3 czerwca udostępniła zdjęcie z ukochanym ze szpitala św. Anny w Piasecznie. Na fotografii zmęczona aktorka przytula się do partnera, a w opisie dziękuje mu za wsparcie.

– „Z Tobą mogę wszystko. Konie kraść, dzieci rodzić…”

Krzysztof Białkowski udostępnił to samo zdjęcie z podpisem:

– „najdzielniejsza mama”

Na profilu partnera Aleksandry Szwed możemy zobaczyć zdjęcia, z których wynika, że niemowlę jest już od kilku dni w domu. Ewidentnie rodzice chcieli odpocząć po porodzie, nim poinformowali opinię publiczną o swoim szczęściu. Białkowski udostępnił zdjęcia, na których widzimy małe stópki, czujnie obserwowane przez psy. Para nie zdradziła jeszcze imienia ani płci dziecka.

Księżna Camilla wygadała się dziennikarzom o prawdziwej orientacji księcia Karola? „Ślub z Dianą był tylko przykrywką”.

Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
53,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Pakiet badań laboratoryjnych dla kobiet i mężczyzn od 53,99 zł w Centrum Medycznym Polmed – ponad 200 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz