Home Kategorie Poruszające Makabra. 12-latek zamordowany w lesie. Zadano mu kilkanaście ciosów nożem.

Makabra. 12-latek zamordowany w lesie. Zadano mu kilkanaście ciosów nożem.

Makabra. 12-latek zamordowany w lesie. Zadano mu kilkanaście ciosów nożem.

15-letni chłopak z Lincolnshire jest oskarżony o zabójstwo swojego 12-letniego kolegi. Do zbrodni doszło w 2020 roku, ale dopiero teraz rozpoczął się proces w tej sprawie. Nastolatek miał zadać ofierze kilkanaście ciosów nożem.

15-latek z Lincolnshare został oskarżony o zabójstwo 12-letniego kolegi. Ciało nastolatka odnaleziono 12 grudnia 2020 roku, 2 dni przed jego 12 urodzinami.

Morderca miał zwabić kolegę do lasu, a następnie zadać mu kilkanaście ciosów nożem w szyję, brzuch, głowę i klatkę piersiową. Nóż utknął w czaszce 12-latka.

Po dokonaniu morderstwa napastnik wysłał do innego znajomego wiadomość, w której stwierdził, że „coś poszło nie tak”. Napisał też, że „zrobił coś bardzo złego” i dodał, że „to nie tak miało wyglądać”.

Prokuratura poinformowała, że w domu nastolatka znaleziono nóż ze śladami krwi zamordowanego 12-latka. Znaleziono także fragmenty spalonej koszulki nastoletniego mordercy, którą miał na sobie podczas masakry.

Jak czytamy w „The Sun”, 15-latek częściowo przyznał się do zarzucanych mu czynów. Twierdził, że pokłócił się z kolegą o narkotyki i działał w amoku.

Nie żyje 13-letni chłopak. Przyjął szczepionkę. 3 dni później zmarł.

Źródło: The Sun

Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
21,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Odbitki 10x15 (pakiet 50, 100 lub 500 odbitek) od 9,90 zł i więcej opcji z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz