Home Kategorie Ludzie Nie żył przez 23 minuty. Trafił do piekła i opisał, co widział.

Nie żył przez 23 minuty. Trafił do piekła i opisał, co widział.

Nie żył przez 23 minuty. Trafił do piekła i opisał, co widział.

Bill Wiese był w stanie śmierci klinicznej przez 23 minuty. Twierdzi, że ukazało mu się wówczas piekło. Swoje doświadczenia opisał ze szczegółami w książce.

Mieszkający w USA Bill Wiese twierdzi, że pewnej nocy był w stanie śmierci klinicznej. Mówi, że wtedy dusza opuściła jego ciało na 23 minuty. W tym czasie miał mieć przerażające wizje, które odmieniły jego życie.

Z jego relacji wynika, że objawił mu się Bóg, który pokazał mu, jak wygląda piekło. Wiese przekonuje, że nie tylko widział demony i potępione dusze, ale też czuł fizyczny ból. Wszystko opisał w książce „23 minuty w piekle”.

Początkowo mężczyzna nie sądził, że noc 23 listopada 2998 roku odmieni jego życie. Wiese obudził się nagle i poczuł, że musi napić się wody. Z jego relacji wynika, że było około 3:00. Chciał pójść do kuchni, ale wtedy stało się coś niewiarygodnego.

Jak twierdzi autor „23 minut w piekle”, w środku tej nocy przeżył śmierć kliniczną, choć nie doszło do żadnego wypadku. Jego dusza miała po prostu opuścić ciało. Po chwili miał mu się objawić Bóg, który postanowił pokazać wyznawcy protestantyzmu, jaki los czeka grzeszników.

Amerykanin twierdzi, że wstąpił do piekła, przemieszczając się długim, ciemnym tunelem. Zapamiętał ten wymiar jako lochy. Miał znaleźć się w więziennej celi, a wszędzie czuć było okropny zapach i dym.

W książce opisał też spotkanie z demonami i duszami potępionych. Miał słyszeć, jak stworzenia nie z tego świata bluźnią przeciwko Bogu. Złe duchy miały go nawet atakować, sprawiając ból fizyczny.

Bill Wiese opowiedział o grzesznikach, którzy zostali skazani na piekło. Potępione dusze też miały pokazać mu się w trakcie 23 minut. Amerykanin nie miał wątpliwości co do tego, że zostały skazane na wiecznie cierpienie.

Wiese Twierdzi, że wszyscy grzesznicy, którzy przypominali szkielety, znajdowali się w ognistym dole. Tam też mieli być poddawani najróżniejszym torturom. Oprócz tego wielokrotnie podkreślał, że przez cały czas czuł obrzydliwy smród, jakiego w życiu nie doświadczył.

Dla jednych książka „23 minuty w piekle” to cenne świadectwo wierzącej osoby. Według innych to nic poza fikcją, zwłaszcza że opisy Amerykanina przypominają wszelkie stereotypy, jakie można było usłyszeć na temat piekła. Tak czy inaczej jednego przynajmniej nie da się podważyć – Bill Wiese zyskał ogromną popularność. Prowadzi też własny kanał na YouTube, na którym dzieli się swoimi przemyśleniami.

Okrutne zachowanie nastolatków. Kopali psa i stawali na nim.

Źródło: o2.pl

Bilety lotnicze Lufthansa
 Bilety lotnicze Lufthansa
9,00 zł
85,00 zł
Oferta zakończona!
Bilety lotnicze Lufthansa – 9 zł za groupon zniżkowy wart 85 zł

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
17
Wow
Wow
14
Smutny
Smutny
13
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz