Home Wideo Ostre sceny na plaży w Mielnie. Półnadzy wili się na piasku. Plażowicze nie wytrzymali [18+]

Ostre sceny na plaży w Mielnie. Półnadzy wili się na piasku. Plażowicze nie wytrzymali [18+]

Gorszące sceny rozegrały się niedaleko głównej promenady w Mielnie. W środku dnia na plaży pełnej ludzi, półnagi mężczyzna leżał na roznegliżowanej kobiecie.

Do pary podchodzi co jakiś czas inni plażowicze i upominali delikwenta na różne sposoby – ostatecznie też siłą. Mężczyzna zdawał się być kompletnie pijany i zupełnie nie kontaktował. Zataczał się do tego stopnia, że ledwo wyszedł z publicznej plaży… bez spodni.

Do pary podchodziły osoby, które starały się przerwać miłosne igraszki kochanków. Jedna z plażowiczek polewała mężczyznę wodą, starając się zwrócić mu w ten sposób uwagę lub nieco go otrzeźwić. Bez skutku. Dwóch innych plażowiczów starało się z parą porozmawiać. Z początku nic sobie z tego nie robili. Po chwili zreflektowali się jednak, a mężczyzna bez spodni spróbował wyczołgać się z miłosnego uścisku.

Po chwili do pary podszedł mężczyzna, który postanowił wymierzyć delikwentowi sprawiedliwość prawdopodobnie klapkiem. Pijany kochanek otrzymał solidnego klapsa w tylną część ciała. Zdenerwowany plażowicz poprawił jeszcze uderzeniem w głowę i po raz kolejny w pośladki.

Zaatakowany mężczyzna wydostał się z plaży przy śmiechach gapiów. Z gołym tyłkiem, nie zabierając ze sobą rzeczy, zdołał dotrzeć do najbliższego zejścia z plaży. Wśród tłumu turystów wspiął się po schodach w samej koszulce i udał w nieznanym kierunku.

Jego partnerka została na plaży, także w częściowym negliżu. Na pierwszy rzut oka kobieta wyglądała na zdezorientowaną. Z dużym prawdopodobieństwem też była pijana.

Całość zdarzenia z różnych perspektyw sfilmowali dwaj różni użytkownicy Twittera.

Policja sprawdza czy doszło w tej sprawie do oficjalnego zgłoszenia. Nie wiadomo, czy i jakie para poniesie konsekwencje za tę szopkę. Wizerunek mężczyzny jest dobrze widoczny na filmie.

Postępowanie w takich sprawach zazwyczaj odbywa się z artykułu 51 kodeksu wykroczeń – mówi on o “nieobyczajnych zachowaniach”. Za ten czyn grozi mandat od 20 do 500 złotych, a jeśli sprawa trafi do sądu, grzywna może wynieść nawet 5000 zł.

Wojciechowska ostro o wpisie męża. Czuć napięcie między nimi.

Kurs online: Rejestrator medyczny
Kurs online: Rejestrator medyczny
59,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Rejestrator medyczny z zaświadczeniem MEN za 59,99 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
32
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
20

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz