Home Wideo Szokujące. Uprawiali seks w parku na oczach małych dzieci! Miłosne harce skończyli w kajdankach.

Szokujące. Uprawiali seks w parku na oczach małych dzieci! Miłosne harce skończyli w kajdankach.

Szokujące. Uprawiali seks w parku na oczach małych dzieci! Miłosne harce skończyli w kajdankach.

Seks w miejscach publicznych może się skończyć dla kochanków nieciekawie. W tym przypadku, widzowie zdecydowali się powiadomić o całym zajjściu policje. Trudno im się dziwić.

O tej bulwersującej sytuacji, która miała miejsce we wtorkowe popołudnie w centrum Pragi, poinformowała czeska policja. Para uprawiała seks na ławce w parku. Wszystko to na oczach zdziwionych gapiów i co gorsza, dzieci.

Okazało się jednak, że ekscesy obserwowało również czujne oko kamery miejskiego monitoringu. Gdy policja przyjechała na miejsce, wprawdzie już skończyli, ale kobieta siedziała z nagimi piersiami, nie robiąc sobie nic z obecności mundurowych.

Uprawiający wcześniej seks 37-letni mężczyzna i 39-letnia kobieta, będący wyraźnie pod wpływem alkoholu w ogóle nie współpracowali z policją. Nie chcieli się wylegitymować, ponadto stwierdzili, że policja nie ma prawa ich sprawdzać.

Nagranie z zabawy jest dostępne tutaj.
– “Po ostrzeżeniu, że zostaną zabrani na komisariat, nie szczędzili wulgarnych słów” – mówi Irena Seifertová, rzeczniczka praskiej policji.
W pewnym momencie mężczyzna postanowił odejść, wtedy policja zareagowała i skuła go kajdankami.
– “Podczas zatrzymania kobieta splunęła we wnętrze samochodu oraz na mundur członka patrolu. Następnie powiedziała, że ma chorobę zakaźną, a dokładnie liszajec” – mówi rzeczniczka.
Oboje byli kompletnie pijani. Kobieta miała 3,07 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
Seks w miejscu publicznym to powszechne zjawisko, szczególnie latem. Podobne sceny miały miejsce również w Polsce.  Ludzie chcą zastrzyku adrenaliny i nic nie robią sobie z konsekwencji takiego zachowania.
Źródło: fakt
Źródło: fakt
Źródło: fakt
https://twojenowinki.pl/lol/123226/ostre-sceny-na-plazy-w-mielnie-polnadzy-wili-sie-na-piasku-plazowicze-nie-wytrzymali-18.html
Źródło: fakt

 

Multikino: nachos, popcorn, napój
Multikino: nachos, popcorn, napój
16,99 zł
25,90 zł
14 dni
do końca oferty!
Zestawy barowe: napój z popcornem (od 16,99 zł) lub nachosami (od 21,99 zł) w sieci kin Multikino do -35%

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
5
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz