Home Kategorie Ludzie Anna Lewandowska w żałobie. Nie żyje bliska jej osoba.

Anna Lewandowska w żałobie. Nie żyje bliska jej osoba.

Anna Lewandowska w żałobie. Nie żyje bliska jej osoba.

Anna Lewandowska pożegnała w mediach społecznościowych swojego przyjaciela Jacka Kramka. Trener personalny gwiazd zmarł w wieku 32 lat.

Jacek Kramek nie żyje. Jak nieoficjalnie informuje plejada.pl, przyczyną śmierci trenera miał być udar mózgu. W poniedziałek wieczorem na profilu Jacodepol.com Official na Instagramie pojawiła się informacja o śmierci Kramka.

– “Żegnamy Cię dziś Jacku, z wielkim bólem i w smutku… Dziękuję Ci za ten wspólnie spędzony, szalenie cenny czas. Bardzo dużo przy Tobie się nauczyłam. Między nami było dokładnie 10 lat i 10 dni różnicy w wieku. Powtarzałeś, że my baranki i do tego numerologiczne 33 możemy zwojować świat trzymając się razem .. Cieszę wie ze przynajmniej spróbowaliśmy. Myślę, że w imieniu wszystkich Jacka podopiecznych mogę powiedzieć, że byłeś najlepszym, genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem! Takiego Cię zapamiętamy. 21.03.1989 – 19.07.2021” – czytamy.

Tragiczne wieści przekazała też siostra trenera personalnego.

– “Do zobaczenia braciszku” – napisała pod czarno-białą fotografią.

Kramka pożegnała też Anna Lewandowska, która udostępniła czarno-białe zdjęcie z sali treningowej z podpisem:

– “Jacku będziemy tęsknić”

Kramek był trenerem personalnym, ale również motywatorem w mediach społecznościowych. Mężczyzna tak o sobie pisał:

– “Absolutny Mistrz Polski wszechkategorii w Męskiej Sylwetce z 2015 roku, ale i 4. zawodnik Mistrzostw Świata z 2018 roku. Zdobywca statuetki Fitness Motywatora 2014 roku. Wykładowca Akademii Instruktorów Sportu S4. W sieci rozpoznawalny jako instagramowy @jacodpol i firmowy @jacodepol.com_ , twórca platformy Jacek Kramek Nowy Wymiar Treningu, gdzie stale motywuje ludzi do pracy nad swoim zdrowiem i energią (…). Jak sam powtarza balans, jeśli chodzi o dietę to klucz do sukcesu, by żyć w zgodzie ze swoim ciałem jakie oddaje nam pełną akceptację i siłę do działania na najwyższych obrotach w każdym aspekcie życia” – pisał.

Nie żyje wybitna polska aktorka. To wielka strata dla polskiej branży filmowej i teatralnej.

Catering dla kobiet
Catering dla kobiet
119,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Catering dietetyczny slim dla kobiet: 3 dni od 119,99 zł i więcej w Fit Woman Catering Dietetyczny

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz