Home Kategorie Życie Małżeństwo pokłóciło się. Małżonka w ramach zemsty… wyrzuciła pieniądze męża przez okno, ok. 200 tys. zł.

Małżeństwo pokłóciło się. Małżonka w ramach zemsty… wyrzuciła pieniądze męża przez okno, ok. 200 tys. zł.

Małżeństwo pokłóciło się. Małżonka w ramach zemsty… wyrzuciła pieniądze męża przez okno, ok. 200 tys. zł.

Portal Trojmiasto.pl przekazał informację o niecodziennym zdarzeniu, które wydarzyło się w poniedziałek na os. Przymorze w Gdańsku. W jednym z mieszkań na 6 piętrze doszło do kłótni. Żona postanowiła wyrzucić oszczędności męża przez okno.

Policjanci zostali poinformowani o banknotach leżących przed blokiem.

– „Policjanci ustalili, że pomiędzy małżonkami doszło do kłótni, podczas której kobieta wyrzuciła banknoty z 6. piętra. Podczas przeszukania terenu przed budynkiem odnaleziono i zabezpieczono większość z tych pieniędzy, po czym przekazano je 53-letniemu właścicielowi. Mężczyzna w obecności policjantów założył konto w banku i wpłacił całą odnalezioną kwotę” – informuje nadkom. Magdalena Ciska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Jeśli mężczyzna złoży doniesienie na żonę, grożą jej sankcje karne.

– „Policjanci sporządzili dokumentację i prowadzą postępowanie sprawdzające. Wstępnie można by to zakwalifikować jako przywłaszczenie pieniędzy. Dotąd zawiadomienie w tej sprawie nie zostało jednak złożone” – dodała nadkom. Ciska.

Auta pływające po ulicy i ludzie uwięzieni w metrze w wodzie po szyje. Dramatyczny krajobraz po ogromnych ulewach.

Źródło: trojmiasto.pl

Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
79,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z podstawami kadr i płac z zaświadcz. MEN za 79 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz