Home Kategorie Ludzie Justyna Żyła poszła do „normalnej” pracy. Zdradziła, co teraz robi.

Justyna Żyła poszła do „normalnej” pracy. Zdradziła, co teraz robi.

Justyna Żyła po rozwodzie została sama z dwójką dzieci. Przez pewien czas starała się zaistnieć w show-biznesie, ale ostatecznie porzuciła niepewne zarobki i wróciła do dawnego fachu.

Żyła postanowiła pokazać wszystkim, że nie jest jedynie „byłą żoną sławnego skoczka” i celebrytką znaną z nagiej sesji w Playboyu oraz nieudanego występu w Tańcu z Gwiazdami. Na początku roku była żona Piotra Żyły postanowiła założyć biznes kwiaciarski. Na swoim Instagramie oferowała modne kwiaty w pudełkach na różne okazje. Sprzedaż kwiatów miała przynieść jej regularne wpływy do domowego budżetu. Zdaje się jednak, że to nie wystarczyło, bo Justyna właśnie zaangażowała się w kolejną działalność. Była żona Piotra Żyły od momentu rozwodu radzi sobie sama. Ma na utrzymaniu dwoje dzieci. Niestety, jak twierdzi, nie zawsze może liczyć na pomoc byłego męża.

Justyna Żyła pasjonuje się gotowaniem. Na swoim Instagramie często wrzuca zdjęcia własnoręcznie przygotowanych potraw, które wyglądają niczym wyjęte z książek kucharskich. Od teraz będzie publikować też zdjęcia pysznych ciast i innych słodyczy. Żyła zdradziła swoim fanom, że wróciła do pomocy w cukierni, gdzie pomagała jako nastolatka.

– „Od niedawna przeżywam “powrót na stare śmieci”. Przeżywam bardzo mile i sentymentalnie, przede wszystkim dlatego, że to w tej cukierni “dorabiałam” sobie jako nastolatka w weekendy i wakacje. Moja Mama natomiast pracuje tutaj jako cukiernik już od ponad 30 lat. @cukierniaujaneczki to rodzinna firma z tradycjami. Zawsze można znaleźć tutaj cukiernicze cuda, które zachwycają. @creative_pastry_chef Nietuzinkowy sposób ich podania oraz świeże produkty, z których są wykonane tworzą niepowtarzalny charakter tego co tam znajdziecie. Teraz razem z Karoliną @delicja2020 ,będziemy starać się regularnie prezentować Wam za pośrednictwem Insta i FB coraz to nowsze dzieła zdolnych cukierników, które powstają z moją drobną pomocą” – zakomunikowała Justyna.

Z ostatniej chwili! Nagły komunikat o żonie Adama Małysza. Wszyscy są w szoku.

eKurs: Asystentka stomatologiczna
eKurs: Asystentka stomatologiczna
79,00 zł
209,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Asystentka stomatologiczna z zaświadczeniem MEN za 79 zł z firmą Online Edukacja (zamiast 209 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz