Home Kategorie Poruszające Synowie zamordowanej 38-latki nagrali dla niej piosenkę. Łzy same cisną się do oczu. Poruszające przesłanie.

Synowie zamordowanej 38-latki nagrali dla niej piosenkę. Łzy same cisną się do oczu. Poruszające przesłanie.

Brutalne zabójstwo 38-latki z Lubartowa wstrząsnęło Polską. Pogrążeni w smutku synowie, nagrali dla mamy piosenkę. Jej przesłanie jest poruszające i chwyta za serce.

Zabójstwo 38-letniej kobiety w Lubartowie do tej pory szokuje społeczność miasteczka w woj. lubelskim. Matka czwórki dzieci została zadźgana nożem przez byłego męża, gdy ten zobaczył ją z partnerem.

Pogrążeni w żałobie najstarsi synowie nie mogą pogodzić się ze śmiercią matki. Nagrali dla niej piosenkę, a nagranie trafiło na YouTube. Utwór „Pamiętaj słowa matki” wyciska łzy i porusza.

– „Nigdy się nie poddawałaś, walczyłaś o nas zawsze, byliśmy dla Ciebie całym skarbem…” – rapują nastolatkowie, stojąc na miejscu, gdzie ich mama została zadźgana.

W sieci rozpoczęła się zbiórka, z której środki mają zabezpieczyć najbliższą, ciężką przyszłość chłopców.

Po tygodniu od zbrodni na jaw wyszły nowe fakty. Podejrzany o zabójstwo Paweł B. w przeszłości podpalił drzwi wejściowe w bloku, gdzie mieszkała kobieta. Fakt informuje, że trafił nawet za kratki, jednak resocjalizacja nie zadziałała.

– “Ja cię, k***a zabiję” – takie groźby zdaniem świadka miał regularnie wykrzykiwać kobiecie.

Sąsiedzi i znajomi pary opowiedzieli o tym w reportażu Uwagi. Kolejny świadek mówił, że kobieta była maltretowana, bita i poniżana.

Sprawca nie przyznał się do zabójstwa, nie złożył też zeznań w prokuraturze. Za zabójstwo w warunkach recydywy grozi mu dożywocie.

Małżeństwo pokłóciło się. Małżonka w ramach zemsty… wyrzuciła pieniądze męża przez okno, ok. 200 tys. zł.

Źródło: Fakt, Uwaga TVN

Wybrany masaż ciała lub twarzy
Wybrany masaż ciała lub twarzy
49,00 zł
70,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Wybrany masaż ciała (od 49 zł) lub twarzy (79 zł) w Gabinecie Masażu Amedo

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz