Home Kategorie Ludzie Nie żyje 18-latka uwięziona w ciele staruszki. Jej ostatnie słowa poruszają do łez…

Nie żyje 18-latka uwięziona w ciele staruszki. Jej ostatnie słowa poruszają do łez…

Nie żyje 18-latka uwięziona w ciele staruszki. Jej ostatnie słowa poruszają do łez…

Nie żyje Ashanti Smith. Uwięziona w ciele staruszki Brytyjka zmarła niedługo po swoich 18 urodzinach. Matka cierpiącej na „chorobę Benjamina Buttona” nastolatki ujawniła, co powiedziała jej córka tuż przed śmiercią.

Ashanti Smith cierpiała na progerię – chorobę powodującą przedwczesne starzenie się. Jedną z jej odmian jest syndrom Hutchinsona-Gilforda. To ta choroba rozwinęła się u dziewczynki. Co roku Ashanti przybywało 8 lat życia. Zmarła 17 lipca, niedługo po swoich 18 urodzinach.

Matka dziewczyny Phoebe Louise Smith oddała hołd swojej córce. Jak powiedziała w rozmowie z Daily Mail, 18-latka miała problemy z poruszaniem się. Nie pozwoliła jednak, aby choroba znacząco wpływała na jej życie, mimo iż lekarze dawali jej zaledwie kilka lat życia.

– “Była typową 18-latką i kochałam w niej wszystko. Była genialna i pyskata. Mówiła, co myśli i wszyscy o tym wiedzieli” – wspominała.

– “Była głośniejsza niż ja – a ja jestem bardzo głośną osobą” – dodała.

W maju Ashanti skończyła 18 lat. Swoje urodziny uczciła zamawiając drinka w barze. Mama nastolatki podkreśliła, że pomimo choroby córki, była zdeterminowana, aby traktować ją jak każda matka.

Phoebe Louise Smith relacjonowała, że w dniu śmierci Ashanti była w parku, później zjadła obiad. Nagle źle się poczuła i poprosiła, aby zawieźć ją do domu. Kobieta zdradziła, jakie były ostatnie słowa 18-latki.

– “Bardzo walczyła, ale w pewnym momencie powiedziała: << Mamo, kocham cię. Musisz pozwolić mi odejść>>” – relacjonowała.

Rodzina i przyjaciele zmarłej ufundowali zbiórkę, aby pokryć koszty pogrzebu 18-latki, która identyfikowała się ze społecznością gejów i lesbijek. Częścią uroczystości mają być białe konie, pióra i flagi LGBT oraz BTS, bo Ashanti była fanką k-popu.

5-latek zmarł na COVID-19. „Był zupełnie zdrowy, aż jego język zrobił się biały”.

Źródło: Daily Mail

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
325,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Rezonans magnetyczny kręgosłupa (od 325 zł) lub głowy (355 zł) i więcej opcji w Centrum Medycznym Enel-Med – 3 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
11
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz