Home Kategorie Poruszające SZOK! Brutalnie zamordował bliźniaczki. Egzekucję transmitował na żywo w internecie.

SZOK! Brutalnie zamordował bliźniaczki. Egzekucję transmitował na żywo w internecie.

Do wstrząsającej zbrodni doszło w Brazylii. 17-letni członek gangu narkotykowego z zimną krwią zamordował siostry bliźniaczki, a całość transmitował na żywo w sieci. Kobiety prawdopodobnie były świadkami niewygodnej dla handlarzy sytuacji.

17-latek podejrzany o podwójne zabójstwo został aresztowany w północno-wschodniej Brazylii. Związany z gangiem Mateus Abreu miał zamordować bliźniaczki, a egzekucję transmitować na Instagramie.

18-letnie ofiary to Amália Alves i Amanda Alves. Ich ciała odnaleziono na poboczu drogi w Pacajus w środę rano, kilka godzin po zabójstwie. Amanda osierociła 3-letnią córkę. Jej siostra była matką 6-miesięcznego syna.

Nagranie wideo uchwyciło kobiety klęczące obok siebie na drodze. Siostry najwyraźniej zostały zmuszone do upięcia włosów w kok, po czym 17-letni morderca oddał po jednym strzale w tył głowy każdej z nich.

Abreu następnie jeszcze dwukrotnie strzelił do jednej z dziewczyn, po czym stanął nad drugą ofiarą i wystrzelił jeszcze cztery razy.

Władze nie podały oficjalnego motywu zabójstwa, są jednak pewne domysły. Jornal de Brasília podaje, że bliźniaczki straciły życie, gdyż wiedziały za dużo o sprawach z udziałem lokalnych handlarzy narkotyków.

Zwłoki bliźniaczek zostały przypadkowo odnalezione przez mieszkańców dzielnicy, którzy powiadomili policję. Abreu został aresztowany w Ceará jeszcze tego samego dnia.

Gazeta Diario do Noreste donosi, że podejrzany był już aresztowany siedmiokrotnie, w tym za posiadanie broni bez pozwolenia, kradzież i umyślne uszkodzenie ciała.

Nie żyje 18-latka uwięziona w ciele staruszki. Jej ostatnie słowa poruszają do łez…

Źródło: Diario do Noreste, Jornal de Brasília

eKurs: Dietetyka kliniczna z MEN
eKurs: Dietetyka kliniczna z MEN
69,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Dietetyka kliniczna z certyfikatem MEN za 69 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz