Home Kategorie Poruszające Szkoła w wzruszający sposób pożegnała Natalię, która zginęła pod kołami motocyklisty chuligana. Łzy same cisną się do oczu.

Szkoła w wzruszający sposób pożegnała Natalię, która zginęła pod kołami motocyklisty chuligana. Łzy same cisną się do oczu.

Szkoła w wzruszający sposób pożegnała Natalię, która zginęła pod kołami motocyklisty chuligana. Łzy same cisną się do oczu.

Natalia (†17 l.) miała całe życie przed sobą. Kochała zwierzęta, o które się troszczyła z pieczołowitością. Miała plany i marzenia, które przekreślił wariat na motorze.

Tragedia wydarzyła się w piątkowy wieczór, około godziny 22, na lokalnej drodze w miejscowości Trynosy Osiedle (pow. ostrowski). Konrad K. (17 l.), który wiózł pijaną pasażerkę, na łuku drogi stracił panowanie nad motocyklem, zjechał na pobocze i uderzył w siedzące na ławce dziewczyny. Natalię i Oliwię.

– “Poruszał się prawdopodobnie z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w znajdujące się na prawym poboczu Natalię K. (†17 l.) i Oliwię Z. (17 l.)” – przekazała prokuratura.

– “Konradowi K. przedstawiono zarzuty spowodowania umyślnego wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym oraz spowodowania obrażeń ciała u drugiej osoby” – poinformowała prokuratura.

– “Podejrzany wyjaśnił, że nie pamięta, czy przed wypadkiem spożywał alkohol oraz zasłaniał się niepamięcią co do bliższych okoliczności zdarzenia” – podkreślono.

Tragiczna śmierć Natalii załamała jej najbliższych i przyjaciół. Społeczność szkolna chciała pożegnać przyjaciółkę w odpowiedni sposób, łzy aż cisną się do oczu.

– “Z wielkim smutkiem żegnamy tragicznie zmarłą Natalię, uczennicę klasy II I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej” – czytamy w smutnym wpisie ostrowskiego liceum.

Natalię żegna też Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych.

– “Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek, a wspomnień nikt nam nie odbierze, zawsze będą z nami” – napisano w nekrologu. Szkoła wspiera również jej siostrze, Zuzannę, która wyjątkowo mocno przeżyła to zdarzenie. Dziewczynka, która miała całe życie przed sobą, straciła je nie ze swojej winy, lecz przez zachowanie nierozważnego kierowcy.

Źródło: Fakt

Ostre sceny na plaży w Mielnie. Półnadzy wili się na piasku. Plażowicze nie wytrzymali [18+]

Źródło: Fakt

Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
Odbitki zdjęć: nawet 500 sztuk
9,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Odbitki 10x15 (pakiet 50, 100 lub 500 odbitek) od 9,90 zł i więcej opcji z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz