Home Wideo Policjant bił kobietę pałką. Wyrok szokuje.

Policjant bił kobietę pałką. Wyrok szokuje.

Policjant bił kobietę pałką. Wyrok szokuje.

Jest wyrok w głośnej sprawie bicia pałką kobiety na marszu przeciwników obostrzeń. Sąd Rejonowy w Głogowie stanął po stronie policji. To budzi szok wśród wielu osób.

11 kwietnia w Głogowie odbył się marsz przeciwników obostrzeń. Filmy z tego zajścia zapewne pamiętacie, dochodziło tam do wielu dantejskich scen.

Na jednym z nagrań widać było m.in. policjanta, który nie tylko bił kobietę pałką, ale później chwyta ją za szyję i przewraca na ziemię. Kobieta została następnie zatrzymana.

– “Kobieta szarpała policjanta za mundur, nie reagowała na wezwania do zachowania zgodnego z prawem. Została ostrzeżona o możliwości użycia środka przymusu bezpośredniego, ale nie reagowała. Policjant użył wobec niej pałki służbowej, kobieta została zatrzymana” – tłumaczył się ze skandalu rzecznik dolnośląskiej policji Kamil Rynkiewicz.

– “Sąd Rejonowy II Wydział Karny w swoim postanowieniu uznał zatrzymanie mężczyzny i kobiety w dniu 11 kwietnia 2021 roku za legalne, prawidłowe i zasadne. Sąd nie uznał zażalenia obrońcy stwierdzając jednocześnie, że zgodnie z art. 244 par. 1 kpk policja ma prawo zatrzymać osobę podejrzaną, jeżeli istnieje uzasadnione przypuszczenie, że popełniła ona przestępstwo, a zachodzi obawa ucieczki lub ukrycia się tej osoby albo zatarcia śladów przestępstwa, bądź tez nie można ustalić jej tożsamości albo istnieją przesłanki do prowadzenia przeciwko tej osobie postępowania w trybie przyśpieszonym. W swoim postanowieniu odniósł się do całej kwestii zatrzymania i użycia środków przymusu bezpośredniego, uznając, że zostały one zastosowane prawidłowo, zgodnie z przepisami prawa oraz adekwatnie do zaistniałej sytuacji” – napisano w uzasadnieniu.

Z ostatniej chwili! Nagły komunikat o żonie Adama Małysza. Wszyscy są w szoku.

Źródło: nczas.com

 

Rezonans magnetyczny
Rezonans magnetyczny
325,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Rezonans magnetyczny kręgosłupa (od 325 zł) lub głowy (355 zł) i więcej opcji w Centrum Medycznym Enel-Med – 3 miasta

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz