Home Kategorie Poruszające Rodzina przekazała tragiczną wiadomość. Polski dziennikarz zmarł w szpitalu.

Rodzina przekazała tragiczną wiadomość. Polski dziennikarz zmarł w szpitalu.

Rodzina przekazała tragiczną wiadomość. Polski dziennikarz zmarł w szpitalu.

Dariusz Dyrda zmarł wczoraj wieczorem. Wiadomość o odejściu dziennikarza, publicysty i śląskiego działacza przekazała za pomocą mediów społecznościowych jego rodzina.

– “Był pogodny i dowcipny do końca i pewnie takim chciałby być zapamiętany przez swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych i czytelników Cajtunga. Chcę również serdecznie podziękować lekarzom i pielęgniarkom ze szpitala PAKS Tychy i Bielsko-Biała, którzy walczyli o życie Darka” – czytamy we wpisie w mediach społecznościowych.

Dariusz Dyrda był przez lata związany ze śląskimi mediami. Pisał dla “Sztandaru młodych”, “Trybuny Robotniczej”, “Tygodnia w Tychach”, “Wiadomości Zagłębia” i miesięcznika “Jaskółka Śląska”. Był on bardzo znanym i szanowanym dziennikarzem,

Dziennikarz był znanym propagatorem śląskiej godki. Jednym z jego najbardziej znanych dzieł w tej dziedzinie jest “Rychtig gryfno godka”. Zasadniczo jest to podręcznik wyjaśniający czym tak właściwie jest mowa śląska. To świetna lektura dla zainteresowanych.

Szkoła w wzruszający sposób pożegnała Natalię, która zginęła pod kołami motocyklisty chuligana. Łzy same cisną się do oczu.

Źródło: goniec

eKurs: Pośrednik w obrocie nieruchomościami
eKurs: Pośrednik w obrocie nieruchomościami
49,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Pośrednik w obrocie nieruchomościami z zaświadczeniem MEN za 49 zł z Online Edukacją

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz