Home Kategorie Świętował swoje 3. urodziny, chciał tylko pobawić się w wodzie. Zginęli razem z 9-letnią siostrą trzymając się za ręce.

Świętował swoje 3. urodziny, chciał tylko pobawić się w wodzie. Zginęli razem z 9-letnią siostrą trzymając się za ręce.

Świętował swoje 3. urodziny, chciał tylko pobawić się w wodzie. Zginęli razem z 9-letnią siostrą trzymając się za ręce.

Tragedia w Turcji. W trakcie obchodów urodzin 3-letni chłopiec wpadł do wody. Na ratunek pobiegła 9-letnia siostra, ale też zaczęła tonąć. Chwilę później do prób ratowania rzucili się pozostali.

Woda zabrała w sumie 5 osób.

Turecka rodzina świętowała trzecie urodziny Levanta Cenika nad jeziorem Derinoz Dam pod miejscowością Amasya. Przyjemna atmosfera szybko zamieniła się w prawdziwy koszmar, który aż wywołuje łzy.

W pewnej chwili solenizant wpadł do wody. Zdarzenie widziała jego 9-letnia siostra Havvanur Cenik. Próbowała ratować brata, jednak sama również zaczęła tonąć.

Turecka rodzina świętowała trzecie urodziny Levanta Cenika nad jeziorem Derinoz Dam pod miejscowością Amasya. Ta piękna impreza bardzo szybko zmieniła się w koszmarny dramat.

“Super Express” donosi, że utonęła babcia, wujek i ciocia dzieci. Na miejsce przybyli ratownicy, którzy najpierw odnaleźli ciała babci Sultan (50 lat), wujka Emrullaha (19 lat) i ciotki Elif Semiz (28 lat). Najgorszy był jednak moment, kiedy ratownicy odnaleźli rodzeństwo na dnie jeziora. Martwe rodzeństwo trzymało się za ręce.

Szkoła w wzruszający sposób pożegnała Natalię, która zginęła pod kołami motocyklisty chuligana. Łzy same cisną się do oczu.

Źródło: wtv.pl

Terapia antynikotynowa
Terapia antynikotynowa
39,99 zł
100,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Terapia antynikotynowa za pomocą biorezonansu od 39,99 zł w Medivital

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz