Home Kategorie Poruszające Kolejna tragiczna śmierć spowodowana przez pijanego kierowcę. Nie żyje 16-letni chłopiec.

Kolejna tragiczna śmierć spowodowana przez pijanego kierowcę. Nie żyje 16-letni chłopiec.

Kolejna tragiczna śmierć spowodowana przez pijanego kierowcę. Nie żyje 16-letni chłopiec.

Śmiertelny wypadek w Drezdenku miał miejsce we wtorek, 20.07.2021 r. na ulicy Lema. 16-letni motocyklista zderzył się tam z jadącym z naprzeciwka busem. Siła uderzenia była ogromna.

Lekarze przez kilka godzin walczyli o życie 16-latka, niestety, zmarł na stole operacyjnym. W tym czasie policja poszukiwała kierowcy busa, który po zderzeniu uciekł z miejsca wypadku.

– “Zaraz po zakończeniu akcji ratunkowej policjanci przystąpili do wyjaśniania wypadku. Mundurowi ustalili, że w zderzeniu udział brał 16-letni motocyklista, który zderzył się z jadącym z naprzeciwka mercedesem vito. Siła uderzenia była bardzo duża, świadczy o tym kompletnie zniszczony motocykl, który leżał kilkanaście metrów od miejsca, gdzie doszło do zderzenia. Niestety jego kierowca po kilku godzinach walki lekarzy o jego życie zmarł na stole operacyjnym w szpitalu” – informuje policja.

Kierowca busa uciekł z miejsca zdarzenia. 26-latek został zatrzymany jeszcze tego samego wieczoru. W chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Trzeba ewidentnie zacząć działać, żeby zmniejszyć liczbę takich sytuacji, do absolutnego minimum. Nie możemy pozwolić na to, żeby takie zachowania się powtarzały.

Szkoła w wzruszający sposób pożegnała Natalię, która zginęła pod kołami motocyklisty chuligana. Łzy same cisną się do oczu.

Źródło: SE

Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
Serwis, odgrzybianie klimatyzacji
17,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania za 17,99 zł i więcej opcji w JW 13 – 4 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz