Home Kategorie Ludzie Nie jest za dobrze. Ta informacja o Kaczyńskim budzi niepokój. Potrzebna jest pilna operacja.
15.71K

Nie jest za dobrze. Ta informacja o Kaczyńskim budzi niepokój. Potrzebna jest pilna operacja.

Nie jest za dobrze. Ta informacja o Kaczyńskim budzi niepokój. Potrzebna jest pilna operacja.

Z medialnych doniesień wynika, że stan zdrowia Jarosława Kaczyńskiego wskazuje na konieczność przeprowadzenia operacji. Jego stan zdrowia bardzo się pogorszył.

Dziennikarze Super Expressu nieoficjalnie dowiedzieli się, że Jarosław Kaczyński nie spieszy się z operacją kolana, choć jego stan jest coraz poważniejszy. Dlatego będzie musiał zdecydować się na operacje tak szybko jak to tylko możliwe.

Podczas letniego zgromadzenia Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński ogłosił, że to będzie jego ostatnia kadencja. Chociaż wiadomo było, że starzejący się polityk nie będzie rządził wiecznie, to jednak u wielu osób wywołało to niepokój.

Wielu ekspertów twierdzi, że po odejściu wicepremiera Prawo i Sprawiedliwość stanie przed ogromnym wyzwaniem ułożenia nowej hierarchii wśród członków. Wielu osobom wydaje się, że bez prezesa, PiS będzie jak dziecko we mgle.

– “Jarosław odkłada zabieg, ale nie może go przecież odkładać w nieskończoność. Zalecałbym mu przeprowadzenie operacji jak najszybciej, chociaż z tego co wiem, on się do niej nie kwapi, bo to wyłączyłoby go z politycznej aktywności, a bez niego w roli szefa i lidera Zjednoczonej Prawicy, to wszystko może runąć. W dodatku pojawił się groźny przeciwnik, czyli Donald Tusk, którego nie można lekceważyć” – mówi informator Super Expressu z PiS.

Osoba związana z partią dodała, że „nigdy nie ma dobrego momentu” na odpoczynek od polityki. Zasugerowała, że jeśli wiosną dojdzie do wcześniejszych wyborów, to może skończyć się na tym, że prezes nadal będzie odkładał wizytę w klinice co jak łatwo się domyślić, nie będzie dla niego dobrym pomysłem.

Szkoła w wzruszający sposób pożegnała Natalię, która zginęła pod kołami motocyklisty chuligana. Łzy same cisną się do oczu.

Źródło: goniec.pl

Dieta Standard lub Wege+Ryby
Dieta Standard lub Wege+Ryby
104,00 zł
129,60 zł
60 dni
do końca oferty!
Catering dietetyczny: dieta Standard lub Wege+Ryby z dostawą na 3 dni od 104 zł i więcej w My Dish

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz