Home Kategorie Poruszające Poderżnął gardło własnej żonie. Kobieta walczy teraz o życie.

Poderżnął gardło własnej żonie. Kobieta walczy teraz o życie.

Poderżnął gardło własnej żonie. Kobieta walczy teraz o życie.

Tragiczny finał awantury między małżonkami z Kościelca (woj. kujawsko-pomorskie). 37-letni Maciej D. wielokrotnie ranił nożem swoją 32-letnią żonę Marikę, a następnie uciekł i rzucił się pod pociąg.

Kościelec to wieś w gminie Pakość niedaleko Inowrocławia to właśnie tam pod koniec maja, rozlegał się prawdziwy dramat. 37-letni Maciej D. miał rzucić się z nożem na swoją 32-letnią małżonkę i poderżnął jej gardło.

Nie ma pewności, co było motywem, zbrodni, choć w medialnych relacjach pojawiały się m.in. doniesienia o zdradzie i narkotykach. Na ten moment, wiemy jednak o tym, że kobieta walczy teraz o życie. Jest w ciężkim stanie, ale ma szanse.

– “Ból, bezsilność, przerażenie – nie wiem, czy istnieją słowa, które byłyby w stanie opisać to, co czuje matka, kiedy słyszy coś takiego. Przecież jeszcze niedawno widziałam Marikę zdrową i uśmiechniętą. Teraz odwiedzam ją w szpitalu i mówię do niej, wierząc, że mnie usłyszy albo chociaż da jakiś znak. Widzę swoje dziecko w otoczeniu kabli, rurek i aparatury podtrzymującej jej życie” – mówi matka kobiety.

– “Aby miała szanse wracać do zdrowia po wybudzeniu ze śpiączki, konieczna będzie wielowymiarowa rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku w Toruniu. Być może w przyszłości konieczny będzie również specjalny sprzęt” – wyjaśnia kobieta na stronie zbiórki.

Źródło: fakt
Źródło: fakt

Szkoła w wzruszający sposób pożegnała Natalię, która zginęła pod kołami motocyklisty chuligana. Łzy same cisną się do oczu.

Źródło: Fakt

Catering: dieta ogólna do 20 dni
Catering: dieta ogólna do 20 dni
99,99 zł
129,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Catering dietetyczny: 3 dni diety ogólnej 1000-1200 kcal za 99,99 zł i więcej w Pyszota Catering

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz