Home Kategorie Ludzie Cudowna informacja o Andrzeju Piasecznym trafiła do mediów. Fani są wniebowzięci.
2.50K

Cudowna informacja o Andrzeju Piasecznym trafiła do mediów. Fani są wniebowzięci.

Cudowna informacja o Andrzeju Piasecznym trafiła do mediów. Fani są wniebowzięci.

Andrzej Piaseczny ciągle wzbudza zainteresowanie odkąd dokonał coming outu i  odszedł z TVP. Muzyk jednak, nadal skupia się głównie na swojej karierze.

Od kilku tygodni na łamach kolorowej prasy regularnie przewija się temat Andrzeja Piasecznego. Wszystko przez głośny w odbiorze i niespodziewany coming out, na który ten popularny muzyk zdecydował się dopiero po kilku latach.

Dopiero kilka miesięcy temu, przy okazji promocji nowego albumu 50/50 i utworu “Miłość”, który się na nim znalazł Andrzej oficjalnie przyznał się do tego, że rzeczywiście jest homoseksualny.

– “Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe i cóż, mają do tego prawo. Nie spotkały mnie ze strony TVP żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie dostanę propozycji przedłużenia umowy” – mówił, odnośnie ewentualnych konsekwencji swojego coming outu.

Od kilku tygodni Polsat sukcesywnie przedstawia widzom nowych uczestników “Tańca z gwiazdami”. Wygląda na to, że jednym z jurorów zostanie Andrzej Piaseczny.

– “Andrzej od lat jest wielkim fanem “Tańca z Gwiazdami” i zawsze uwielbiał oglądać zmagania kolegów na parkiecie. Kiedy dostał propozycję zasiadania w jury, nie wahał się ani chwili” – zdradza źródło Pomponika, który podał te informacje jako pierwszy. Serdecznie gratulujemy Piasecznemu, że mimo problemów z coming outem, nadal dzielnie pracuje.

Zagłodziła syna na śmierć uprawiając w tym samym czasie 9-dniowy maraton seksu.

Źródło: Pomponik, swiatgwiazd.pl

CHILI: ponad 900 hitów filmowych
CHILI: ponad 900 hitów filmowych
5,00 zł
20,00 zł
3 dni
do końca oferty!
5 zł za kartę podarunkową o wartości 20 zł do wykorzystania w serwisie CHILI: znakomite światowe hity filmowe

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz