Home Kategorie Życie Koronawirus w pociągu. Sanepid poszukuje pasażerów.
4.60K

Koronawirus w pociągu. Sanepid poszukuje pasażerów.

Koronawirus w pociągu. Sanepid poszukuje pasażerów.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Policach pilnie poszukuje osób, które w ubiegłą niedzielę podróżowały pociągiem na trasie Gdynia-Szczecin. U pasażerów potwierdzono COVID-19.

Sanepid szuka podróżnych z pociągu PKP Intercity IC18105, który 18 lipca br. o godzinie 12:44 ruszył z Gdyni w kierunku Szczecina. Była tam osoba zakażona COVID-19.

Podróżny z COVID-19 siedział w wagonie drugiej klasy o oznaczeniu 16bp w przedziale z miejscami 51-57. W związku z informacją o uzyskaniu przez niego pozytywnego wyniku testu na zakażenie koronawirusem, sanepid zaczyna szukać pozostałych pasażerów pociągu, trudno im się dziwić.

– “W związku z powyższym prosi się osoby podróżujące, które zajmowały miejsca we wskazanym przedziale o kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno- Epidemiologiczną w Policach pod numerem tel. 887 437 305” – przekazano w ogłoszeniu.

Sanepid prosi o kontakt się w tej sprawie ze stacją w Policach do przyszłej niedzieli, czyli do 28 lipca 2021 roku. Apel ten został zamieszczony na Twitterze, jeżeli więc jesteście jednym z pasażerów tego feralnego pociągu, to radzimy skontaktować się z sanepidem.

Zagłodziła syna na śmierć uprawiając w tym samym czasie 9-dniowy maraton seksu.

Źródło: goniec

Kurs online: Rejestrator medyczny
Kurs online: Rejestrator medyczny
59,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Rejestrator medyczny z zaświadczeniem MEN za 59,99 zł z firmą Online Edukacja

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz