Home Kategorie Ludzie Doda jest w ciąży? Przyłapali ją fotoreporterzy.
17.05K

Doda jest w ciąży? Przyłapali ją fotoreporterzy.

Doda jest w ciąży? Przyłapali ją fotoreporterzy.

Doda została przyłapana przez fotoreporterów, gdy wychodziła z apteki. W torebce, którą miała ze sobą, był test ciążowy. Czy szykują się wielkie zmiany w życiu Rabczewskiej?

Doda wielokrotnie podkreślała, że nie planuje mieć dzieci. Jednak teraz, ku zaskoczeniu fanów artystki, w sieci pojawiły się zdjęcia, które pokazują Dodę z testem ciążowym w torebce. Gwiazda wychodziła właśnie z apteki, gdy przyłapali ją fotoreporterzy.

Zaledwie kilka dni temu Max Hodges po kilku dniach spędzonych z Dodą, wrócił do USA. Jak podaje Super Express, niedługo po jego wyjeździe Doda poświęciła się pracy, m.in. udzieliła kilku wywiadów. Udała się też do wytwórni płytowej, a jeszcze tego samego dnia miała inne ważne zadanie.

– “Po pracy Doda wstąpiła do apteki. Ku naszemu zdumieniu wyszła z niej… z testem ciążowym. Od razu ukryła go w reklamówce, ale ta, na jej nieszczęście, okazała się prześwitująca. Przez siatkę wypatrzyliśmy więc nazwę testu i wizerunek dziecka wydrukowany na jego opakowaniu” – informuje “Super Express”.

Czy oznacza to poważne zmiany w życiu piosenkarki? Ciężko powiedzieć. Sama Doda do tej pory nie odniosła się do zdjęć, które opublikował Super Express.

Zaledwie kilkanaście dni po ogłoszeniu, że Doda i Emil Stępień rozwodzą się, fani artystki zaczęli spekulować o relacji Rabczewskiej z Maxem Hodgesem. Faktem jest, że para zna się dość długo, bo przynajmniej od 2019 roku. Ich relacja nie jest jednak jasna. Rabczewska nie ma ochoty na żadne deklaracje i odpowiedzi na pytanie o to, co łączy ją z Maxem.

W jednym ze swoich niedawnych postów stwierdziła tylko, że ma za sobą trudny okres i teraz wreszcie znów się uśmiecha i cieszy życiem. Czy jest to zasługa Maxa? Nie wiadomo.

Nie żyje 18-latka uwięziona w ciele staruszki. Jej ostatnie słowa poruszają do łez…

Źródło: Super Express

GoodWrite.pl

v0.44.5Poprawność zdańTrudność zdańZgłoś uwagi

zdań: 0

słów: 0

znaków: 0

Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
Masaż kręgosłupa lub relaksacyjny
69,99 zł
120,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Masaż kręgosłupa z fizykoterapią i konsultacją lub masaż relaksacyjny od 59,99 zł w BeFiMed w Bydgoszczy (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz