Home Kategorie Poruszające Tajemnicze zaginięcie młodego małżeństwa. Policja poszukuje wyłącznie kobiety.

Tajemnicze zaginięcie młodego małżeństwa. Policja poszukuje wyłącznie kobiety.

Znajomi młodego małżeństwa są zaniepokojeni, bo od ponad tygodnia nie ma z nimi kontaktu. Oficjalnie policja w Bochni poszukuje Aleksandry Stefańskiej, której zaginięcie zgłosiła siostra.

Aleksandra Stefańska z Majkowic jest poszukiwana przez policję. Z kobietą nie ma kontaktu od 15 lipca.

– „Ostatni raz miała być widziana 20 lipca 2021 r., w okolicach Straży Pożarnej w Bochni, gdzie wraz z mężem mieli jechać samochodem marki fiat seicento” – czytamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

W komunikacie funkcjonariusze zaznaczają, że zaginiona może poruszać się samochodem fiat seicento koloru granatowego.

Znajomi pary informowali o ich zaginięciu kilka dni wcześniej. Zaniepokoili się, że nie ma z nimi kontaktu, bo nigdy tak długo nie zostawiali bez opieki swoich zwierząt. Małżeństwo ma w Majkowicach schronisko. Posiadają 27 psów i 4 koty.

– „Nasz Hotelik Amos Przystań powstał z miłości do zwierząt. Powstał by nieść pomoc tym najsłabszym. Tworzymy miejsce, w którym ideą jest dać zwierzakom ponownie uwierzyć w ludzi, uwierzyć w to, że dotyk nie musi oznaczać bólu” – czytamy na stronie schroniska.

Stowarzyszenie Oaza Spokoju Zielona Mila, które współpracuje z hotelikiem Amos Przystań już 22 lipca opublikowało post o możliwym zaginięciu małżeństwa.

– „My mieliśmy ostatni raz z nimi kontakt w piątek [16 lipca – red.], a w sobotę nieodebrane połączenie. Od tego momentu telefon milczy (jest wyłączony). Ola, Michał, mamy nadzieję, że nic Wam nie jest” – napisali wolontariusze ze Stowarzyszenia Oaza Spokoju Zielona Mila.

– “To do nich niepodobne” – dodali.

Policja prowadzi obecnie poszukiwania Aleksandry Stefańskiej. Zaginięcie zostało zgłoszone przez jej siostrę. Na stronie policji opublikowano zdjęcie i rysopis kobiety. Aleksandra Stefańska ma 178 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, szaro-zielone oczy i długie, ciemne włosy. W momencie zaginięcia miała na sobie czarną sukienkę w białe kwiaty oraz jasną torbę na ramię. Ma liczne tatuaże.

Wszystkie osoby posiadające informację o możliwym miejscu pobytu zaginionej proszone są o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Bochni. Numer  telefonu: 112 lub 47 832 32 22.

Maryla Rodowicz wściekła na wyrok sądu. „Teraz będę musiała pracować”.

Pakiet zabiegów pielęgnacyjnych
Pakiet zabiegów pielęgnacyjnych
129,99 zł
220,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany pakiet zabiegów na twarz, szyję, dekolt od 129,99 zł w gabinecie New Derm w Bydgoszczy (do -56%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz