Home Kategorie Ludzie Marcin Miller jest bankrutem? Niedawno gwiazdor Boys zainwestował w nowy biznes.
4.61K

Marcin Miller jest bankrutem? Niedawno gwiazdor Boys zainwestował w nowy biznes.

Marcin Miller jest bankrutem? Niedawno gwiazdor Boys zainwestował w nowy biznes.

Marcin Miller to nie tylko gwiazda disco polo, ale i przedsiębiorca. W czasie pandemii wokalista otworzył nowy biznes i starał się rozwijać pozostałe.

Od przeszło 9 lat Miller zasiada w jury talent-show Disco Stars w Polo TV. Oprócz tego brał udział w Tańcu z Gwiazdami, a wcześniej był też jurorem w Twoja twarz brzmi znajomo. Działalność muzyczna oraz udział w programach zapewnia gwiazdorowi niemałe wpływy, ale wokalista wie, że jego sława w końcu przeminie. Stąd też stara się inwestować w różne biznesy związane z muzyką, dzięki którym będzie mógł zapewnić sobie godne życie na emeryturze.

Miller nie należy do tych artystów, którzy narzekają na swój los w trakcie pandemii. Gdy doszło do lockdownu branży rozrywkowej, piosenkarz szybko przerzucił się na nieco bardziej „przyziemną” działalność. Otworzył hurtownię jaj.

– „Mam znajomych, którzy mają dwie największe fermy kur niosek w Polsce i dysponują dużym asortymentem jaj. Już zapowiedzieli, że bardzo mi pomogą i dadzą dobrą cenę. Więc skoro jest możliwość, to dlaczego mam z tego nie skorzystać?” – mówił niedawno “Faktowi”.

Miller wynajmuje także sprzęt remontowo-budowlany.

– „Poza tym buduję też warsztat samochodowy, więc mam na czym się skupiać. Nie siedzę na tyłku. Jak tutaj nic nie ma, to jadę na inną budowę” – wyznał.

Do niedawna na swoich biznesach wokalista zarabiał krocie. Jednak przez pandemię obroty spadły aż o 70%. Gorsza koniunktura sprawiła, że lider zespołu Boys przestał być wiarygodny dla banków, które nie mają zamiaru udzielać mu kredytów na rozwój działalności. Jak mówi, system traktuje go obecnie, jak bankruta.

– „Kiedyś banki same do mnie dzwoniły i oferowały kredyt. Jednak w moim oddziale pracuje nowa osoba, człowiek, który mnie nie zna, i kiedy wpisuje mnie do systemu, a mu się wyświetla spadek dochodu o 70 procent, to mówi, że nie mogę dostać kredytu. Pech chciał, że przez pandemię wszystko się poprzewracało i według systemu bankowego po prostu jestem bankrutem” – wyznał w rozmowie z “Faktem” Miller.

Zaznacza jednak, że nie zamierza zamykać przynoszącego straty biznesu.

– „Ale czy ja płaczę? Czy wyciągam pieniądze? Nie. Jeśli kredyt się należy i można go wziąć, a system bankowy pomaga przedsiębiorcom, czy jak w moim przypadku – mikroprzedsiębiorcom, to staram się korzystać z tych dobrodziejstw i tyle” – powiedział tabloidowi Marcin Miller i podkreślił, że ostatecznie udało mu się przekonać bank do udzielenia pomocy.

Maryla Rodowicz wściekła na wyrok sądu. „Teraz będę musiała pracować”.

Źródło: Fakt

Badanie wzroku i soczewki
Badanie wzroku i soczewki
39,99 zł
89,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Badanie wzroku z doborem soczewek kontaktowych za 39,99 zł w salonach Twoje Soczewki – 22 lokalizacje (zamiast 89 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz