Home Kategorie Ludzie 23-latka zginęła w trakcie nagrywania filmu telefonem. Przerażające wideo.

23-latka zginęła w trakcie nagrywania filmu telefonem. Przerażające wideo.

23-letnia Xiao Qiumei była influencerką, która popularność zdobyła filmami o pracy operatora dźwigu. Kobieta zginęła po upadku z niemal 50 metrów. Świadkowie mówią, że cały czas trzymała w ręce telefon.

Xiao prowadziła konto w mediach społecznościowych. Zebrała niemal 100 tys. obserwatorów. 23-latka pracowała jako operatorka dźwigu i wrzucała filmy, w których opowiadała o swoim życiu o pracy. Często nagrywała będąc na dużych wysokościach.

W ostatnim filmie kobieta mówi do swoich widzów z miejsca, które zdaje się być kabiną dźwigu. Nagle pojawia się nowe ujęcie, na którym widać rozmazane obrazy i słychać krzyk dziewczyny. Nieoficjalnie wiadomo, że jest to nagranie śmiertelnego upadku 23-latki z wysokości niemal 50 metrów. The Sun podaje relacje świadków, którzy mówili, że kobieta upadła na ziemię z telefonem w dłoni.

Rodzina zaprzecza jednak, aby Quimei kręciła film schodząc z dźwigu. W oświadczeniu bliscy podkreślają, że była profesjonalistką, a w godzinach pracy nie korzystała z telefonu. Rodzina zaznacza, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, który nie miał związku z nagraniem. Xiao została już pochowana. Osierociła dwójkę dzieci.

Jak zauważa New York Post, Qiumei zyskała popularność, ponieważ przełamywała stereotyp operatora dźwigu, jako męskiego zawodu. Była drobną dziewczyną i „nie wyglądała nawet na swoje 23-lata”.

Maryla Rodowicz wściekła na wyrok sądu. „Teraz będę musiała pracować”.

Źródło: The Sun

Masaż leczniczy z konsultacją
Masaż leczniczy z konsultacją
39,99 zł
50,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 39,99 zł w Centrum Rehabilitacji i Terapii Rehabilis w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz