Home Kategorie Ludzie Monika Miller pokazała się w bikini. Odważne zdjęcie wnuczki Leszka Millera.
16.59K

Monika Miller pokazała się w bikini. Odważne zdjęcie wnuczki Leszka Millera.

Monika Miller pokazała się w bikini. Odważne zdjęcie wnuczki Leszka Millera.

Monika Miller opublikowała zdjęcie, do którego pozuje w skąpym bikini. Wnuczka Leszka Millera odpowiedziała w ten sposób na komentarze odnoszące się do jej wyglądu.

Monika Miller rozpoznawalność zdobyła przez fakt bycia wnuczka byłego premiera. Celebrytka wzbudziła zainteresowanie mediów kontrowersyjnym wyglądem i wieloma tatuażami. Często poruszała też tematy związane ze zdrowiem psychicznym i seksualnością. Jak sama przyznaje, jest panseksualistką, więc w relacjach z drugą osobą nie liczy się dla niej płeć, a jedynie charakter.

Teraz postanowiła zwrócić uwagę na samoakceptację. Monika Miller często musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami na swój temat. Najnowszym zdjęciem w bikini i opisem pod nim wsparła ruch ciałopozytywności.

– “Nie no mogłaby schudnąć, jak chce tak się pokazywać”, “żeby chodzić w bikini to najpierw trzeba mieć co pokazać”, “ale balony”, etc… Myślicie, że to słowa wyjęte z horroru? Otóż nie. To obrzydliwe zwroty, które można usłyszeć, spędzając czas nad polskim morzem. Jeśli ktoś z was poczuł się zawstydzony, bo usłyszał taki tekst, to pamiętajcie, że wstydzić to powinny się mówić osoby, które takich sformułowań używają. My jedynie możemy wierzyć w to, że kiedyś zmądrzeją. Oby” – napisała Monika Miller.

Marcin Miller jest bankrutem? Niedawno gwiazdor Boys zainwestował w nowy biznes.

Dieta online i opieka dietetyka
Dieta online i opieka dietetyka
29,00 zł
39,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wygodna dieta online i pełna opieka dietetyka: pakiet na 1 miesiąc za 29 zł i więcej z Peater (do -50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz