Home Kategorie News UWAGA! Pilna decyzja ministra zdrowia. „Wzrost zakażeń już się realizuje”.
9.24K

UWAGA! Pilna decyzja ministra zdrowia. „Wzrost zakażeń już się realizuje”.

UWAGA! Pilna decyzja ministra zdrowia. „Wzrost zakażeń już się realizuje”.

Adam Niedzielski w poniedziałek odwiedzi gminę Jeżowe na Podkarpaciu – jedną z najsłabiej wyszczepionych w Polsce. Minister zdrowia spotka się m.in. z wójtem, przedstawicielami Rady Gminy i kierownikiem lokalnego ośrodka zdrowia.

Szczepienia na COVID-19 w Polsce mocno zwolniły. Jeżowe na Podkarpaciu jest na 4 miejscu od końca wśród gmin pod względem wyszczepienia. Dane resortu zdrowia pokazują, że w pełni zaszczepionych jest tam zaledwie 1,8 tys. mieszkańców. Poziom zaszczepienia wynosi tam 17,8%.

Wizyta Adama Niedzielskiego na Podkarpaciu ma dotyczyć problemu niskiego wyszczepienia mieszkańców gminy i możliwości zwiększenia zainteresowania szczepieniami w tym rejonie.

– „Najważniejszym obecnie dla ministra zdrowia celem jest możliwie szybkie zwiększenie liczby zaszczepionych Polaków, by zapobiec wzrostowi transmisji wirusa w najbliższych dniach i tygodniach. Widzimy, że wzrost zakażeń już się realizuje. Gdzie będzie szczyt możliwej czwartej fali zależy tylko i wyłącznie od nas – od społeczeństwa i naszej odpowiedzialności za siebie i innych” – powiedział rzecznik resortu Wojciech Andrusiewicz.

Andrusiewicz przekazał, że o 13:45 w Urzędzie Gminy Jeżowe odbędzie się konferencja prasowa ministra Niedzielskiego i wójta gminy Marka Stępaka.

Polacy będą zarabiać więcej. Rząd podnosi płace.

Źródło: PAP

Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
89,99 zł
200,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Masaż relaksacyjny (89,99 zł) lub pakiet spa (od 149,99 zł) w instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz