Home Kategorie Poruszające Na ich samochód runęły ogromne głazy. Nie żyje 9 turystów [WIDEO]

Na ich samochód runęły ogromne głazy. Nie żyje 9 turystów [WIDEO]

Dziewięciu turystów straciło życie w północnych Indiach, gdy na ich samochód spadły oderwane od skalnej ściany głazy. Trzy inne osoby są ranne.

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę w stanie Himachal Pradesh w Indiach. Na Twitterze pojawiły się nagrania ukazujące, jak duże fragmenty skał toczą się w dół stromej doliny i uderzają w przecinający ją most, który ostatecznie zwala się. Skały zniszczyły zaparkowane w pobliżu samochody.

Główny minister stanu Himachal Pradesh, Jairam Thakur, opisał wypadek jako „rozdzierający serce”. Premier Indii Narendra Modi stwierdził, że przesyła „serdeczne kondolencje rodzinom tych, którzy stracili życie”. Dodał też, że wszyscy poszkodowani otrzymają wsparcie od rządu.

Jak podaje Hindustan Times, część ofiar pochodziła ze stolicy kraju Delhi. Turyści odwiedzali popularną miejscowość Chitkul. Władze i policja ostrzegają przed kolejnymi osunięciami ziemi, gdyż przewiduje się kolejne silne opady deszczu.

W sobotę w zachodnioindyjskim stanie Maharasztra zginęło co najmniej 136 osób po tym, jak ulewy zalały setki wiosek i zmiotły z powierzchni ziemi domy. W części Indii od kilku dni zdarzają się lawiny błotne i powodzie wywołane ulewnymi deszczami.

„Nagrywaj, nagrywaj!”. Dantejskie sceny na Orlenie w Zakopanem. Policjant bił się z kobietą.

Źródło: PAP

Sala zabaw: całodniowe wejścia
Sala zabaw: całodniowe wejścia
38,00 zł
75,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Sala zabaw: 3 całodniowe wejścia za 38 zł i więcej opcji w Krainie Kropka (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz