Home Kategorie News Lockdown tylko dla niezaszczepionych? Wicerzecznik PiS, dał jasno do zrozumienia!
8.72K

Lockdown tylko dla niezaszczepionych? Wicerzecznik PiS, dał jasno do zrozumienia!

Lockdown tylko dla niezaszczepionych? Wicerzecznik PiS, dał jasno do zrozumienia!

– “Nie ma jeszcze żadnych decyzji z takich, o których mówił pan premier Gowin, ale oczywiście będziemy musieli reagować odpowiednio do sytuacji” – mówił.

W niedzielę w programie “Śniadanie Bogdana Rymanowskiego” na antenie Polsat News goście rozmawiali między innymi na temat przygotowania rządu do nadchodzącej czwartej fali epidemii koronawirusa. Pytano tam Jarosława Gowina oraz Radosława Fogiela o plany rządu, trzeba przyznać, że mogą one szokować.

Chcą oni bowiem nałożyć restrykcje na niezaszczepionych:

– “To jest propozycja pana wicepremiera Gowina. Nie pierwsza. Padają bardzo różne koncepcje w debacie publicznej” – odpowiedział Bogdanowi Rymanowskiemu wicerzecznik PiS.

– “Nie ma jeszcze żadnych decyzji z takich, o których mówił pan premier Gowin, ale oczywiście będziemy musieli reagować odpowiednio do sytuacji, która będzie na przykład na jesieni” – dodał Fogiel.

Co ciekawe, posłowie z innych ugrupowań, nie są temu przeciwni. Uważają, że to konieczne rozwiązanie, wspominał o tym między innymi Grzegorz Schetyna z PO:

– “Europa i cały cywilizowany świat przygotowują się do IV fali. Widzimy, jak to jest robione w Anglii, Włoszech, Portugalii, Irlandii, co zrobił wczoraj Izrael. To znaczy, że ci, którzy są w pełni zaszczepieni, są ozdrowieńcami, mają przeprowadzane testy, mogą korzystać z pełni praw publicznych. Są ograniczenia w stosunku do tych osób, które są poza tymi grupami” – skomentował.

Zdjęcie piersi Oli Szwed robi furorę. Zrobiono je z ukrycia w Chałupach.

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Kosmiczny minigolf dla 2-4 osób
Kosmiczny minigolf dla 2-4 osób
25,99 zł
38,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kosmiczny minigolf bez ograniczeń dla 2 osób za 25,99 zł i więcej w Cosmic Minigolf Pub (do -32%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz