Home Kategorie Zdrowie Mają 3 razy więcej zakażeń Covid-19 niż Polska. Co robią? Luzują obostrzenia.

Mają 3 razy więcej zakażeń Covid-19 niż Polska. Co robią? Luzują obostrzenia.

Mają 3 razy więcej zakażeń Covid-19 niż Polska. Co robią? Luzują obostrzenia.

Choć w Europie wiele krajów w ostatnich dniach zaostrza swoją politykę względem koronawirusa, rząd Czech poszedł zupełnie inną drogą i właśnie luzuje kolejne obostrzenia. Szokujące, prawda?

Od 1 sierpnia w Czechach w imprezach sportowych i kulturalnych organizowanych na zewnątrz będzie mogło brać udział do 7 tys. osób, a w przestrzeni zamkniętej do 3 tys. osób. Jest to złagodzenie dotychczas obowiązujących przepisów.

Co więcej, instrukcje dotyczą jedynie osób niezaszczepionych. Zaszczepieni lub ozdrowieńcy nie będą wliczani do limitów publiczności. Zostaną również zmniejszone odstępy z czterech metrów, do dwóch.

Rząd zdecydował również, że od początku sierpnia w dyskotekach, salach i klubach tanecznych ludzie zaszczepieni, ozdrowieńcy lub osoby posiadające negatywne wyniki testów będą mogły znów tańczyć, zakaz tańczenia obowiązywał tam już 2 miesiące.

Wszystko to dzieje się w momencie gdy Czechy ponownie jak Polska przeżywają ponowny wzrost liczby zakażonych SARS-CoV-2.

Czesi mają tam około 200-300 zakażeń dziennie, a trzeba wyraźnie zaznaczyć, że jest to kraj, o wiele mniejszy od Polski. Czyżby Czesi przestali wierzyć w narracje o śmiertelnym zagrożeniu, jakim jest COVID-19?

Zdjęcie piersi Oli Szwed robi furorę. Zrobiono je z ukrycia w Chałupach.

Źródło: onet

-50zł na zakupy w Sexshop112
-50zł na zakupy w Sexshop112
1,00 zł
50,00 zł
3 dni
do końca oferty!
1 zł za groupon wartościowy wart 50 zł do wydania w sklepie Sexshop112

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz